Sobota, 8 sierpnia
Imieniny: Cypriana, Dominika
Czytających: 2049
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wielka majówka przy „jedenastce”

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Czwartek, 7 maja 2009, 8:06
Aktualizacja: 8:06
Autor: Angela
Majówkę uatrakcyjni grupa Cornu Cervi z Kopańca.
Fot. rylit
Już w nadchodzącą sobotę Szkoła Podstawowa nr 11 zaprasza wszystkich chętnych do udziału w majowym festynie, który będzie trwał w godz. 10 – 14. Warto skorzystać. Atrakcji nie będzie końca.

Dla uczestników organizatorzy przygotowują loterię fantową, pchli targ, pokazy straży pożarnej, policji, straży granicznej, pierwszej pomocy i miasteczko ruchu drogowego. Zespół „Hippony” wystąpi z jazdą konną, pokazami woltyżerki i możliwością zrobienia pamiątkowych zdjęć, a grupa średniowieczna z Kopańca „Cornu Cervi” wystawi dla zgromadzonych spektakl teatralny.

Przed publicznością wystąpi też zespół Defekct, tancerze ognia oraz grupa młodzieżowa „Incipit”. Na tym się jednak nie skończy. Przez cały czas prowadzony będzie kiermasz domowych wypieków i stoiska gastronomiczne, pokazy kosmetyczne i fryzjerskie, warsztaty plastyczne dla dzieci z malowaniem twarzy, pokazy taneczne i sztuk walki, pokazy modeli latających. Za niewielką opłatą uczestnicy będą się mogli skorzystać z dmuchanych zamków, symulatorów jazdy samochodem. Odbędzie się też konkurs wiedzy informatycznej.

Festyn odbędzie się w ogrodzonym terenie przy szkole. W piątek zamknięta zostanie brama przy wjeździe na teren posesji. Wszyscy, którzy pozostawiają auta na terenie szkoły, będą proszeni o usunięcie ich.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Maco Paco 7-05-2009 9:38
Ej, to niemiłe, że znów przekręcacie nazwę. DEFECT, a nie jaki defekct. www.defect.pl
~-/- 7-05-2009 14:12
Widać ,że powołane w mieście instytucję do organizowania mieszkańcom czasu wolnego są nie wydolne i muszą oni sami organizować sobie wolny czas.Tym bardziej należą się wielkie brawa dla organizatorów tej majówki. Miejmy nadzieje ,że mieszkańcy potrafią się bawić /bez udziału urzędasów/.
~czechna 7-05-2009 14:36
Polecę oglądać Cornu Cervi ,bo występuje tam świetny kiedyś mim -w czasach studenckich występowal we wrocławskim "Geście"- a teraz wesoły Pan Architekt- Jacuś G. Kopaniec to fajna wiocha, bo tu i ówdzie siermiężnie, ale za to, z jajem i fasonem prowadzi się wsiowo-miastowe życie.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group