Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 2768
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Wielka impreza na Łysej Górze już w ten weekend

Środa, 28 stycznia 2015, 7:58
Aktualizacja: 10:09
Autor: Angela
Region: Wielka impreza na Łysej Górze już w ten weekend
Fot. Organizator
Od 30 stycznia do 1 lutego na stoku w Ski Arena Łysa Góra odbędzie się pełna atrakcji dla całych rodzin impreza „Start do nart z Radiem Zet”. Relacje na żywo ze stoku poprowadzi reporter Radia ZET Kamil Nosel.

Zabawa w miasteczkach Radia Zet będzie rozpoczynać się każdego dnia o godzinie 10.00 i potrwa w piątek (30 stycznia) oraz sobotę (31 stycznia) do godziny 16.00, a w niedzielę (1 lutego) do godziny 15.00.

Każda strefa obfitować będzie w wiele niespodzianek i atrakcji dla narciarzy i ich rodzin. W strefie „Atomic” każdy bezpłatnie będzie mógł wypożyczyć oraz przetestować najnowsze modele nart tego producenta. W strefie „Normaflex” goście miasteczka będą mogli przygotować się do szaleństw na stoku. Między godziną 10.00 a 15.00 będzie narciarska rozgrzewka z instruktorką Fitness Start do Nart, a po niej gorąca herbata i wypoczynek na lasy boyach. W strefie KIA, w „Strefie dziecka” oraz „Mini przedszkolu” najmłodsi będą mogli napić się gorącej czekolady oraz bawić się i korzystać z mini- zimowych atrakcji, w tym: bangee po nagrody. Dla całych rodzin zaplanowano konkursy, m.in. w pakowaniu auta na czas. W strefie „Plusa” i „LG” będzie można korzystać z bezpłatnego WIFI oraz brać udział w konkursach „Sefie z plush misiem”. Codziennie około 14.30 wyłonione i nagrodzone zostaną trzy najlepsze selfie, a w sobotę rozegrane zostaną zawody o Puchar Prezydenta Jeleniej Góry.

Do wspólnej zabawy zaprasza Ski Arena Łysa Góra, miasto Jelenia Góra i Szkoła Narciarska Aesculap.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group