Reklama
Piątek, 5 czerwca
13°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ

Wezwanie do ulatniającego się gazu

Audio

Czytaj na głos

Dzisiaj (6.06) staż pożarna otrzymała zgłoszenie, że w budynku wielorodzinnym czuć zapach gazu. Nikomu nic się nie stało. Przyczyną okazała się nieszczelna instalacja gazowa.

Autor: Joanna 1 min czytania

Dzisiaj (06.06) do straży pożarnej wpłynęło zgłoszenie, że w jednym z budynków wielorodzinnych przy ulicy Wolności w Jeleniej Górze, czuć zapach gazu. Nikomu nic się nie stało, mieszkańcy opuścili budynek jeszcze przed przyjazdem strażaków. Na miejsce zdarzenia zadysponowano trzy wozy strażackie. Potrzebna była również pomoc pogotowia gazowego. Przyczyną okazała się nieszczelna instalacja gazowa. Zdarzenie miało miejsce po godzinie 15.00.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Pogotowie elektryczne Pogotowie elektryczne Usługi elektryczne Jelenia Góra Cena Skanowanie 3D Modelowanie 3D Rysunek 2D Skanowanie 3D Modelowanie 3D Rysunek 2D Usługi informatyczne Jelenia Góra Do negocjacji Brak zdjęcia Poszukuję kierowcy kat. C+E Dam pracę Mysłakowice Do uzgodnienia

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka