Piątek, 15 stycznia
Imieniny: Domosława, Pawła
Czytających: 9936
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

klasa A i B: Weekendowy rozkład jazdy niższych lig

Piątek, 26 sierpnia 2011, 16:17
Aktualizacja: 16:19
Autor: Przemo
klasa A i B: Weekendowy rozkład jazdy niższych lig
Fot. archiwum
W najbliższy weekend, 27 i 28 sierpnia na boiska piłkarskie wybiegną zespoły walczące o punkty w rozgrywkach klasy A i B okręgu jeleniogórskiego.

Oto, jak się przedstawia piłkarski rozkład jazdy na najbliższy weekend:

Klasa A:

Grupa I:
Piast Bolków - Pogoń Świerzawa 28 sierpnia, 15:00
Woskar Szklarska Poręba (w Wojcieszycach) - Chojnik Jelenia Góra 28 sierpnia, 16:00
Czarni Strzyżowiec - Orzeł Mysłakowice 27 sierpnia, 17:00
Orzeł Lubawka - Mitex Podgórzyn 28 sierpnia, 16:00
KS Łomnica - Pub Gol Jelenia Góra 28 sierpnia, 13:00
Victoria Czadrów - KS 1946 Chełmsko Śląskie 28 sierpnia, 12:00
Nysa Wolbromek - Halniak Miłków 28 sierpnia, 11:00

Grupa II:
Orzeł Platerówka - Kwisa Świeradów Zdrój 28 sierpnia, 15:00
LZS Radostów - Chmielanka Chmieleń 28 sierpnia, 15:00
Włókniarz Leśna - Bazalt Sulików 28 sierpnia, 15:00
Jaśnica Opolno Zdrój - Skalnik Rębiszów 28 sierpnia, 15:00
Pogoń Markocice - Błękitni Studniska Dolne 28 sierpnia, 15:00
Gryf Gryfów Śląski - Cosmos Radzimów 28 sierpnia, 15:00
Sudety Giebułtów - Stella Lubomierz 28 sierpnia, 15:00

Grupa III:
LKS Ocice - Sparta Zebrzydowa 28 sierpnia, 13:00
GKS Iwiny - GKS Tomaszów Bolesławiecki 28 sierpnia, 11:00
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) - Jawa Otok 28 sierpnia, 11:00
Hutnik Pieńsk - Olimpia Jędrzychowice 28 sierpnia, 17:00
LZS Łaziska - KS Łąka (k. Bolesławca) 28 sierpnia, 14:00
Cosmos Milików - Przyszłość Dłużyna 28 sierpnia, 11:00
w Nowogrodźcu
Górnik Węgliniec - LZS Radogoszcz 28 sierpnia, 15:00
w Czerwonej Wodzie

Klasa B:

Grupa I:
Dragon Miszkowice - Amfibolit Leszczyniec 28 sierpnia, 11:00
Bóbr Opawa - Spójnia Sady 28 sierpnia, 11:00
Gnejs Ogorzelec - Bóbr Marciszów 28 sierpnia, 11:00
w Leszczyńcu
Czarni Przedwojów - LZS Janiszów 28 sierpnia, 15:00
Lesk Sędzisław - Uran Okrzeszyn 28 sierpnia, 11:00
Dolomit Pisarzowice - Orły Lipienica 28 sierpnia, 14:00

Grupa II:
LZS Kostrzyca - Gol Jelenia Góra 28 sierpnia, 11:00
Pogoń Wleń - Sokół Sokołowiec 28 sierpnia, 15:00
Bobry Wojanów - Lotnik II Jeżów Sudecki 28 sierpnia, 11:00
w Dąbrowicy
Lechia Piechowice - Pub Gol II Jelenia Góra 28 sierpnia, 11:00
Juvenia Rybnica - KS Maciejowa 28 sierpnia, 15:00
GLKS Jeżów Sudecki/Czernica - Rudawy Janowice Wielkie 28 sierpnia, 11:00
Hottur Borowice - Potok Karpniki 27 sierpnia, 18:00

Grupa III:
LZS Pisarzowice - Bazalt Wojciechów 28 sierpnia, 15:00
LZS Kościelnik - LKS Świecie 28 sierpnia, 15:00
Fatma Pobiedna - Olsza II Olszyna Lubańska 28 sierpnia, 15:00
Zryw Ubocze - Granica Miłoszów 28 sierpnia, 15:00
Rolnik Rząsiny - Kwisa Mroczkowice 28 sierpnia, 15:00
LZS Henryków - KS Pasiecznik 28 sierpnia, 15:00

Grupa IV:
Roan Tomisław - Chrobry Nowogrodziec 28 sierpnia, 15:00
LZS Płóczki Dolne - LZS Kotliska 28 sierpnia, 11:00
Rybak Parowa - TS Parzyce 28 sierpnia, 15:00
LZS Niwnice - Orliki Węgliniec 28 sierpnia, 15:00
LZS Brzeźnik - Granit Gierałtów 28 sierpnia, 15:00
Pauzuje: Kwisa Kierżno

Grupa V:
KS Stare Jaroszowice - Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 28 sierpnia, 11:00
KS Trzebień - LKS Mierzwin 28 sierpnia, 11:00
Majdan Bolesławice - GKS II Warta Bolesławiecka 28 sierpnia, 15:00
LZS Nowa - LKS Kraśnik Dolny 28 sierpnia, 11:00
GKS Gromadka - Kolonia Bolesławiec 28 sierpnia, 11:00
w Krzyżowej
LKS Dobra - Znicz Kruszyn 28 sierpnia, 11:00

Grupa VI rozpocznie rozgrywki 4. września.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group