Sobota, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 9678
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz/Ścięgny: Weekend z tenisem w Karpaczu i Ścięgnach

Piątek, 18 czerwca 2010, 13:52
Aktualizacja: 13:59
Autor: arec
Dziś w Karpaczu oraz Ścięgnach rozpoczną się dwa turnieje: Deblowy Turniej Tenisowy i XI Mistrzostwa Karpacza w Tenisie Seniorów +40.

Zawody będą się odbywać przy Hotelu Mercure Skalny w Karpaczu oraz ośrodku tenisowym Family Tennis Camp w Ścięgnach.

Turniej deblowy jak co roku przyciągnie znane osobistości życia publicznego. Swój udział zapowiedzieli m.in. Aleksander Łuczak, Piotr Skarga, Tadeusz Borowski, Zbigniew Górny, Krzysztof Stawowy czy Witold Żaboklicki. Po raz pierwszy w turnieju wystąpi także debel czeski, w którym zagra burmistrz Jablonca Petr Tulpa. – Pary zostały dobrane w ten sposób, żeby zapewnić wysoki i wyrównany poziom turnieju – zapewnia Roman Prystrom z Hotelu Mercure.

W Mistrzostwach Karpacza w Tenisie Seniorów weźmie udział m.in. Jacek Melward, który jest Mistrzem Polski w kategorii +45.

Zawody w sumie będą się odbywać na 7 kortach. Spotkania eliminacyjne rozpoczną się już dziś o godzinie 15. Uroczyste otwarcie imprezy odbędzie się jutro o godzinie 11 przy Hotelu Mercure Skalny w Karpaczu.

Organizatorem imprezy jest Hotel Mercure Skalny. Patronat honorowy nad turniejem objął Starosta Jeleniogórski - Jacek Włodyga oraz Burmistrza Karpacza Bogdan Malinowski.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
780
Tak
21%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group