Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 7313
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Wciąż potrzebne nakrętki dla Klaudii

Środa, 21 listopada 2012, 8:31
Aktualizacja: 10:16
Autor: Org
Region: Wciąż potrzebne nakrętki dla Klaudii
Fot. Organizator
Do końca grudnia br. zbierane będą nakrętki na operację dla 11–letniej Klaudii z Jeleniej Góry. Dotychczas zebrano ich cztery tony, ale w dalszym ciągu jest to kropla w morzu potrzeb. Organizatorzy przypominają zatem o zbiórce i apelują o włączenie się do akcji. Placówka, która zbierze najwięcej nakrętek wygra bal karnawałowy.

Klaudia to 11-letnia dziewczynka, która cierpi na retinopatię wcześniaczą. Jest prawie niewidoma. Operacja dziewczynki w Chinach została zaplanowana na pierwszą połowę stycznia 2013 r. - Jej mama nawiązała kontakt z kliniką w Chinach, która daje nadzieję na poprawę widzenia Klaudii, poprzez zabiegi iniekcji komórek macierzystych. Koszt takiego wyjazdu to około 100 tys. zł – mówi Magdalena Pruś z firmy Vesna.

– Pierwsza edycja naszej akcji spotkała się ze sporym odzewem nie tylko szkół i przedszkoli biorących udział w konkursie, ale także wśród wielu firm i instytucji, a także osób prywatnych. Przeszło 50 placówek zbierało z nami nakrętki dla Klaudii. W pierwszej edycji udało się uzbierać 8 ton, w drugiej - dotychczas uzbieraliśmy cztery tony, ale potrzebujemy dużo, dużo więcej. Gorąco namawiamy wszystkich do dalszej zbiórki nakrętek da Klaudii. Zwycięzca wskaże nam miejsce organizacji wspaniałego balu karnawałowego – dodaje Magdalena Pruś.

Kontakt tel. z organizatorem akcji: 665 045678. Uzbierane nakrętki odbierze organizator po zgłoszeniu telefonicznym na nr 501 768 185.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group