Niedziela, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 8491
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: Wandal z Karpacza stanie przed sądem

Wtorek, 7 lutego 2017, 7:23
Autor: 112
Karpacz: Wandal z Karpacza stanie przed sądem
Fot. Archiwum
Policjanci zatrzymali mężczyznę, który oblał elewację jednego z pensjonatów w Karpaczu oraz włamał się do auta. Spowodował straty w wysokości około 35 tysięcy złotych.

- 33-latek od października do stycznia dopuścił się w Karpaczu czterech przestępstw. Trzy razy farbą oblał elewację jednego z pensjonatów, czym spowodował straty w wysokości 22 tysięcy złotych. Ponadto w nocy z 26 na 27 stycznia włamał się do pojazdu marki Fiat Uno, skąd wyniósł mienie o wartości około 13 tysięcy zł. – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

- Policjanci powiadomieni przez pokrzywdzonych o przestępstwach popełnionych na ich szkodę rozpoczęli poszukiwania osoby lub osób, które dopuściły się tych czynów. Na podstawie zebranych informacji oraz analizy monitoringu miejskiego funkcjonariusze jako podejrzewanego zatrzymali 33-letnigo mieszkańca Janowic Wielkich. W czasie przeszukania jego mieszkania odnaleźli część przedmiotów pochodzących z włamania do samochodu. Mężczyzna 33-latek przyznał się do popełnienia tych przestępstw – dodaje Edyta Bagrowska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group