Piątek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 4329
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Walentynkowa noc „pod Jelonkiem” dla zakochanych

Piątek, 8 lutego 2008, 8:20
Aktualizacja: 8:21
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Walentynkowa noc „pod Jelonkiem” dla zakochanych
Fot. Archiwum
Dzień Świętego Walentego dopiero w przyszłym tygodniu, ale zakochani już teraz zaczynają myśleć o prezentach. Sklepy pękają w szwach od maskotek, kartek, czekoladek i wielu innych gadżetów kształcie serc.

Jednym z dość oryginalnych prezentów jest zaproszenie dla dwóch osób do niepowtarzalnych wnętrz. Z takim pomysłem dla swoich klientów wyszedł w tym roku hotel Jelonek.

Pomysł narodził się w „przedwalentynkowej” atmosferze – mówi Jolanta Moritz, dyrektor Hotelu Jelonek. – Znana jeleniogórzanom, stojąca na ulicy 1-go Maja, piękna, XVIII wieczna kamieniczka, w której znajduje się hotel, wyróżnia się swoim romantycznym charakterem. Dlatego pomyśleliśmy, że spędzenie właśnie tutaj walentynkowej nocy będzie niespodzianką dla zakochanych.

Dyrekcja hotelu zaplanowała dla nich upusty cenowe. Dla dwunastu par, które w okresie 14 do 17 lutego chciałyby spędzić noc w hotelu Jelonek przygotowano specjalną ofertę walentynkową, w ramach której za pobyt w stylowym apartamencie zapłacą nawet do 45% taniej.

Dodatkowo zakochane pary w prezencie otrzymają szampana, czekoladki oraz upominek niespodziankę.

Szersze informacje dotyczące oferty walentynkowej można zdobyć na stronie internetowej www.hoteljelonek.pl oraz pod nr. telefonu 075 764 65 41. Hotel Jelonek po raz pierwszy przygotował taką promocję dla swoich klientów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group