Niedziela, 3 lipca
Imieniny: Jacka, Tomasza
Czytających: 2369
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kraj: Waldemar i Igor Obłoza razem w „Ojcu Mateuszu”

Środa, 10 kwietnia 2013, 8:02
Aktualizacja: 8:03
Autor: Elster
Kraj: Waldemar i Igor Obłoza razem w „Ojcu Mateuszu”
Fot. Archiwum Filmoteki Narodowej
Pochodzący z Jeleniej Góry Waldemar Obłoza wystąpi razem ze swoim synem Igorem, także jeleniogórzaninem, w jednym z odcinków popularnego serialu „Ojciec Mateusz”. Emisja na antenie TVP1 już jutro (czwartek, 11 kwietnia) o godz. 20.30.

To prawdziwy aktorsko-rodzicielski duet. Waldemar i Igor Obłoza, ojciec i syn są co prawda bohaterami serialu TVN „Na Wspólnej”, lecz ich drogi się nie skrzyżowały. Bo Waldemar Obłoza w tej telenoweli od 2002 roku gra Romana Hoffera, właściciela firmy budowlanej. Natomiast 25-letni Igor Obłoza wystąpił gościnnie w roli Konrada, który studiuje na roku z jedną z młodych bohaterek - Olą Ziemińską.

Tym razem jednak w serialu TVP1 „Ojciec Mateusz” w 114. odcinku pt. „Daleki krewny” obaj panowie Obłoza spotkali się na planie filmowym we wspólnej scenie.

Igor Obłoza ma na swoim koncie występ w filmie „Wszystko, co kocham” (2009) w reżyserii Jacka Borcucha, serialach („Czas honoru”, „Barwy szczęścia”, „1920. Wojna i miłość” i „Lekarze”) oraz krótkometrażowej etiudzie filmowej „Pre Mortem” (2012), która przedstawia ostatnie godziny życia oficerów polskich zamordowanych w Katyniu, gdzie zagrał komunistę. Pojawił się także w teledysku zespołu Lady Pank do piosenki pt. „Chłopak z mokrą głową”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group