Niedziela, 28 czerwca
23°C Jelenia Góra
reklamy

Walczyli o odznaki taneczne. W szkole u Taborów

Audio

Czytaj na głos

Autor: Petr 1 min czytania

Pokazowy Turniej Tańca „O odznaki taneczne” odbył się wczoraj, 31 marca w Szkole Tańca Beaty i Tomasza Tabor przy ulicy Obrońców Pokoju w Jeleniej Górze. – Nasz turniej to nie tylko rywalizacja, lecz także próba pokazania widzom, że taniec to coś dla każdego – mówi Tomasz Tabor.

reklamy

We wczorajszym turnieju „O odznaki taneczne” w Szkole Tańca Beaty i Tomasza Tabor udział wzięli zarówno profesjonalni tancerze, jak i amatorzy. Taniec towarzyski użytkowy, sportowy, tańce latynoamerykańskie, modern jazz, disco, balet i przedstawienie „Wiosna” na deser – to właśnie zaprezentowali wczoraj dorośli, dzieci i młodzież nie tylko w ramach rywalizacji, lecz także z chęci udowodnienia wszystkim, że taniec to coś dla każdego.

– Tańczyć mogą wszyscy, i starzy, i młodzi. To jest główne przesłanie naszej szkoły, która jest otwarta dla każdego. Wczorajszy turniej, impreza cykliczna, pośrednio też służy właśnie temu przesłaniu. Jej celem jest zarówno rywalizacja o odznaki taneczne, jak i pokazanie, że taniec to przede wszystkim dobra zabawa, a nie sport – tłumaczy Tomasz Tabor.

I dodaje: – Przyjdźcie i przekonajcie się o tym sami. Już 15 kwietnia zapraszam wszystkich na Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar jeleniej Góry, z kolei tydzień później – 21 kwietnia na Zumba Party. Na uczestników czekają konkursy z nagrodami.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka