Niedziela, 28 lutego
Imieniny: Lecha, Romana
Czytających: 6894
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Walczyli o odznaki taneczne. W szkole u Taborów

Niedziela, 1 kwietnia 2012, 8:32
Aktualizacja: 8:32
Autor: Petr
JELENIA GÓRA: Walczyli o odznaki taneczne. W szkole u Taborów
Fot. Petr
Pokazowy Turniej Tańca „O odznaki taneczne” odbył się wczoraj, 31 marca w Szkole Tańca Beaty i Tomasza Tabor przy ulicy Obrońców Pokoju w Jeleniej Górze. – Nasz turniej to nie tylko rywalizacja, lecz także próba pokazania widzom, że taniec to coś dla każdego – mówi Tomasz Tabor.

We wczorajszym turnieju „O odznaki taneczne” w Szkole Tańca Beaty i Tomasza Tabor udział wzięli zarówno profesjonalni tancerze, jak i amatorzy. Taniec towarzyski użytkowy, sportowy, tańce latynoamerykańskie, modern jazz, disco, balet i przedstawienie „Wiosna” na deser – to właśnie zaprezentowali wczoraj dorośli, dzieci i młodzież nie tylko w ramach rywalizacji, lecz także z chęci udowodnienia wszystkim, że taniec to coś dla każdego.

– Tańczyć mogą wszyscy, i starzy, i młodzi. To jest główne przesłanie naszej szkoły, która jest otwarta dla każdego. Wczorajszy turniej, impreza cykliczna, pośrednio też służy właśnie temu przesłaniu. Jej celem jest zarówno rywalizacja o odznaki taneczne, jak i pokazanie, że taniec to przede wszystkim dobra zabawa, a nie sport – tłumaczy Tomasz Tabor.

I dodaje: – Przyjdźcie i przekonajcie się o tym sami. Już 15 kwietnia zapraszam wszystkich na Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar jeleniej Góry, z kolei tydzień później – 21 kwietnia na Zumba Party. Na uczestników czekają konkursy z nagrodami.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group