Sobota, 25 marca
Imieniny: Marii, Marioli
Czytających: 8968
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Walczą o uratowanie skateparku

Czwartek, 15 lipca 2010, 9:05
Aktualizacja: 9:05
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Walczą o uratowanie skateparku
Fot. Organizatorzy
– To jedyne miejsce w Cieplicach, gdzie możemy uprawiać nasz sport – mówią miłośnicy bmx–ów, którzy 24 lipca o godz. 16 w skateparku przy kościele św. Jana Chrzciciela organizują Monster & Pandemia BMX Jam.

Jest to cykliczna impreza rowerowa organizowana przez lokalnych fanów tego bardzo widowiskowego sportu przy wsparciu cieplickich Pijarów. – W tym roku mamy bardzo ważne zadanie: walczymy o uratowanie naszego małego skateparku, ponieważ został on przeznaczony do rozbiórki. W Cieplicach jest to jedyne miejsce gdzie możemy trenować nasz sport – mówią fani bmx-ów.

Tymczasem zgodnie z planem w miejscu, gdzie przed kilku laty przy wsparciu ojców pijarów z miejscowej parafii urządzono skatepark, ma powstać parking dla gości muzeum, które znajdzie nową siedzibę w obiektach poklasztornych. Cieplickiej młodzieży nie podoba się perspektywa rozbiórki zakątka, gdzie mogą się wyszaleć. Na lipcową imprezę zaprosili też Miłosza Sajnoga, zastępcę prezydenta miasta. – Pragniemy, aby wypowiedział się na temat rozbiórki – mówią.

W ramach tegorocznej imprezy odbędzie się jam bmx-owy z nagrodami, grill, slackline (chodzenie po linie), pokaz monocyklu. – Wszystkim zapewniamy miłą atmosferę i dobrą muzykę. Swój przyjazd zapowiedziało kilku znanych polskich zawodników

Jeden ze sponsorów - Transmission Clothing – postara się, aby na jam dotarła grupa dzieci z Domu Dziecka "TIS", aby wychowankowie na chwilę mogli zapomnieć o swoich problemach przy dobrej zabawie.

Do sprawy wrócimy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (29)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ilu powinno być posłów w Sejmie?

Oddanych
głosów
861
maksymalnie 150
81%
od 151 do 459
7%
460 jak obecnie
6%
od 461 do 599
1%
600 i więcej
4%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group