Sobota, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 2156
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wakacje na szóstkę z „Dwójką”

Środa, 7 września 2016, 15:46
Aktualizacja: 15:53
Autor: J–B
Jelenia Góra: Wakacje na szóstkę z „Dwójką”
Fot. Użyczone/Archiwum Szkoły
Po raz pierwszy Szkoła Podstawowa Nr 2 w Jeleniej Górze zorganizowała wraz z firmą Pirmaks ze Zgorzelca wakacyjny wyjazd do Kołobrzegu. To była wspaniała przygoda.

Dziewięćdziesięciu uczniów szkoły, pod opieką uśmiechniętej i wykwalifikowanej kadry, spędziło 12 słonecznych kolonijnych dni nad polskim morzem.

- Tanecznym krokiem weszliśmy w letnią przygodę. Znany koszykarz AZS-u Koszalin Darryll Harris pokazał naszym podopiecznym, że tańczyć każdy może. Braliśmy udział w „napadzie na bank” i innych atrakcjach dostępnych w wiosce indiańskiej w Zieleniewie. Przy szantach nasze młode wilki morskie uczyły się rozwiązywać węzły żeglarskie. Nie udało się przycumować łodzi pirackiej i dlatego musieliśmy przejść chrzest morski. Pirackie rytuały poprowadziły nas drogą morską ku zachodowi słońca – opowiada Joanna Bialuk, nauczycielka z SP 2.

- Wieczorne zabawy, przeplatane wspólnymi tańcami pod chmurką, sprawiały nam dużo radości. Przepiękna pogoda, ciepła woda, zimne lody i słodkie gofry wprawiały wszystkich w dobry humor. Kolejna letnia przygoda już za rok! – dodała.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group