Niedziela, 28 czerwca
31°C Jelenia Góra
reklamy

Wakacje na szóstkę z „Dwójką” [foto]

Audio

Czytaj na głos

Autor: J–B 1 min czytania

Po raz pierwszy Szkoła Podstawowa Nr 2 w Jeleniej Górze zorganizowała wraz z firmą Pirmaks ze Zgorzelca wakacyjny wyjazd do Kołobrzegu. To była wspaniała przygoda.

Dziewięćdziesięciu uczniów szkoły, pod opieką uśmiechniętej i wykwalifikowanej kadry, spędziło 12 słonecznych kolonijnych dni nad polskim morzem.

- Tanecznym krokiem weszliśmy w letnią przygodę. Znany koszykarz AZS-u Koszalin Darryll Harris pokazał naszym podopiecznym, że tańczyć każdy może. Braliśmy udział w „napadzie na bank” i innych atrakcjach dostępnych w wiosce indiańskiej w Zieleniewie. Przy szantach nasze młode wilki morskie uczyły się rozwiązywać węzły żeglarskie. Nie udało się przycumować łodzi pirackiej i dlatego musieliśmy przejść chrzest morski. Pirackie rytuały poprowadziły nas drogą morską ku zachodowi słońca – opowiada Joanna Bialuk, nauczycielka z SP 2.

- Wieczorne zabawy, przeplatane wspólnymi tańcami pod chmurką, sprawiały nam dużo radości. Przepiękna pogoda, ciepła woda, zimne lody i słodkie gofry wprawiały wszystkich w dobry humor. Kolejna letnia przygoda już za rok! – dodała.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka