Sobota, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 8186
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

SZKLARSKA PORĘBA: Wakacje na planie filmu!

Niedziela, 27 czerwca 2010, 8:12
Aktualizacja: 8:12
Autor: Karolina
SZKLARSKA PORĘBA: Wakacje na planie filmu!
Fot. .....
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Szklarskiej Porębie poszukuje młodych autorów scenariuszy, reżyserów, scenografów i aktorów, którzy będą pracować przy produkcji filmu fabularnego.

Akcja w ramach zajęć w świetlicy środowiskowej „Plus” adresowana jest do młodych ludzi, którzy nie wyjeżdżają nigdzie na wakacje. Na miejscu będą mieli niepowtarzalną okazję do sprawdzenia swojego talentu aktorskiego. Poszukiwani są kandydaci w wieku od 7 do 16 lat. Nabór chętnych odbędzie się 1 lipca o godz. 11.00 we wspomnianej świetlicy, mieszczącej się przy ul. Słowackiego w Szklarskiej Porębie. Przyjmowane są także wcześniejsze zgłoszenia telefoniczne u pani Ireny Puch, pod nr telefonu: 75 717 48 36.

Dodatkowo, w obu miejscowych świetlicach („Plus” i „Cegiełka”) realizowany będzie program w ramach Wolontariatu Studenckiego. W czasie najbliższego tygodnia zostaną przeprowadzone zajęcia, oparte na motywie podróży. Głównym celem tego treningu jest zachęta uczestników do twórczego myślenia, poprzez skojarzenia i wykorzystanie własnej wyobraźni. Każdego dnia dzieci będą „odwiedzały” inny zakątek świata. Na koniec polecą w kosmos.

Inicjatorami obu akcji są: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Szklarskiej Porębie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
808
Tak
27%
Nie
66%
Nie wiem
8%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group