Sobota, 27 czerwca
34°C Jelenia Góra
reklamy

W turnieju kosza wygrały reprezentacje Dolnego Śląska i Mazowsza

Audio

Czytaj na głos

Autor: JEN 1 min czytania

W ubiegły weekend w halach sportowych SP 10 przy ul. Morcinka oraz przy ul. Sudeckiej odbył się Turniej Kadr Wojewódzkich dziewcząt i chłopców rocznika 1993 Dolnośląskiego, Świętokrzyskiego i Mazowieckiego. W zawodach prócz reprezentacji wspomnianych województw wzięły udział drużyny młodzieżowe Sudetów (chłopcy) i MKS

reklamy

Wśród dziewcząt wygrały zawodniczki z Dolnego Śląska, przed reprezentacją Mazowsza i koszykarkami ze Świętokrzyskiego.

Wśród chłopców kolejność była następująca: Mazowieckie, Dolny Śląsk i Świętokrzyskie.

MVP chłopców:

Norbert Mroczek – Mazowieckie

MVP dziewcząt:

Weronika Urbaniak – Mazowieckie

Król strzelców:

Alan Jaworowski – 48 pkt.

Królowa strzelczyń:

Weronika Urbaniak – Mazowieckie – 48 pkt.

Król strzelców za 3pkt:

Maksym Kulon – Dolny Śląsk

Królowa strzelczyń za 3pkt:

Marlena Deko – Dolny Śląsk

Perspektywiczny zawodnik:

Jakub Pawlak – Mazowieckie

Perspektywiczna zawodniczka:

Agnieszka Fejna - Mazowieckie

Piątka chłopców:

Alan Jaworowski – Świętokrzyskie
Krzysztof Pągowski – Mazowieckie
Piotr Kuczyński – Mazowieckie
Maksym Kulon – Dolny Śląsk
Jakub Błaszczyk – Dolny Śląsk

Piątka dziewcząt:

Kamila Jaworowska – Dolny Śląsk
Marlena Deko – Dolny Śląsk
Agata Opolska - Mazowieckie
Natalia Bajdecka – Mazowieckie
Paulina Radosz – Świętokrzyskie

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka