Wtorek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 11314
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: W sobotę koncert jazzowy w JCK

Piątek, 27 sierpnia 2021, 15:00
Aktualizacja: 15:01
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: W sobotę koncert jazzowy w JCK
Fot. Organizator
W najbliższą sobotę, 28 sierpnia w Sali Widowiskowej JCK przy ulicy Bankowej 28/30 odbędzie się koncert znanego trio z zaprzyjaźnionego czeskiego miasta Semily.

W skład zespołu z ponad dziesięcioletnim stażem wchodzą: gitarzysta Jan Slavík, perkusista Mr. Popelino i kontrabasista Jiří Jedlička. Ich repertuar obejmuje klasykę jazzu, ale też funk, jazz rock, blues, acid jazz oraz własne oryginalne kompozycje.

Żywiołowe solówki i skrzące się rytmy przeplatają się z lirycznymi pasażami, utwory instrumentalne z wokalnymi. Śpiewają wszyscy członkowie zespołu. Šumný jazz podoba się starszym widzom i słuchaczom, ale w równym stopniu umie sobie zaskarbić sympatie młodej publiczności. Zaskoczą Was również wspaniałymi aranżacjami znanych utworów rockowych i popularnych.

Wstęp wolny, darmowe wejściówki można pobrać na stronie www.bilety.jck.pl lub w kasie biletowej JCK (Bankowa 28/30). Kasa czynna godzinę przed koncertem.

Projekt „Jazzowe spotkania pod jelenim rogiem” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg VA Republika Czeska - Rzeczpospolita Polska 2014 - 2020 oraz ze środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa.

Twoja reakcja na artykuł?

4
80%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
20%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group