Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 16 kwietnia
Imieniny: Cecylii, Julii
Czytających: 13028
Zalogowanych: 53
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: W pościgu ranni policjanci, rozbite radiowozy (aktualizacja)

Czwartek, 20 kwietnia 2017, 22:05
Aktualizacja: Sobota, 22 kwietnia 2017, 7:14
Autor: Jel/Joanna
Jelenia Góra: W pościgu ranni policjanci, rozbite radiowozy (aktualizacja)
Fot. Joanna
Trzech policjantów trafiło do szpitala, uszkodzone zostały dwa radiowozy w wyniku pościgu za uciekającym z Bogatyni kierowcą samochodu marki Renault. Do zatrzymania doszło na ulicy Wrocławskiej w Jeleniej Górze.

- Przed godz. 19.00 jeleniogórscy policjanci otrzymali informację, że w Bogatyni, w wyniku rozboju, utracony został samochód marki Renault, który porusza się w kierunku Jeleniej Góry. Dlatego do pościgu włączyły się radiowozy jeleniogórskiej policji i z powiatów ościennych – mówiła wczoraj (20.04) podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Samochód został zatrzymany po godz. 20.00 w Maciejowej przy ul. Wrocławskiej. Kierowcą okazał się 40-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego, który staranował policyjną blokadę.

- Trzej funkcjonariusze , którzy zostali zabrani do szpitala w wyniku wczorajszego zderzenia na drodze krajowej nr 3 w Jeleniej Górze nie odnieśli poważniejszych obrażeń – poinformowała dzisiaj (21.04) podinsp. Edyta Bagrowska. Sprawca został zatrzymany i przebywa w areszcie. Znaleziono przy nim dwa woreczki z amfetaminą.

40- letni mieszkaniec Zgorzelca był ścigany za kradzież samochodu marki Renault. Na drodze krajowej nr 3 (ulica Wrocławska w Jeleniej Górze) zastawiono blokadę. Uciekający nie zatrzymał się i staranował policyjne samochody, w których znajdowali się funkcjonariusze. Mężczyzna został ujęty. Był trzeźwy.

Sonda

Czy popierasz imprezy biegowe w Jeleniej Górze?

Oddanych
głosów
483
Tak - świetny pomysł
59%
Nie - za duże utrudnienia dla mieszkańców
28%
Nie mam zdania
13%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Cztery rozwiązania gdy boli kolano – uniknij operacji
 
Rozmowy Jelonki
Harcerstwo bez telefonów. „Pokazujemy dzieciom, że prawdziwe życie jest poza ekranem”
 
Tragedie i dramaty
Cios nożem w brzuch podczas walki bezdomnych o materac
 
Pieniądze
Nagroda dla firmy Kada
 
Turystyka
Pamięć o radnym została na szlaku do Perły Zachodu
 
Aktualności
Wenecja u stóp Karkonoszy
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group