Środa, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 4496
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

W Podgórzynie zawody gry w kule

Wiadomości: Region
Piątek, 25 sierpnia 2017, 16:52
Aktualizacja: 16:56
Autor: Org
Fot. Organizator
Jeleniogórski Klub Petanque zaprasza na zawody gry w kule jutro (26 sierpnia) triplety open zapisy do godziny 9.30 i w niedzielę dublety open zapisy do godziny również do godz.9.30. Turniej odbędzie się na stadionie w Podgórzynie. Zawody objęte są patronatem Polskiej Federacji Petanque i przeprowadzone będą zgodnie z jej regulaminem.

System rozgrywek:
Sobota: 7 rund systemem szwajcarskim (60 minut + 1 rzut).
Niedziela: 7 rund systemem szwajcarskim (50 minut + 1 rzut).

Nagrody: za pierwsze trzy miejsca: puchar dla każdej drużyny, dyplomy i nagrody rzeczowe, medale za miejsca IV-VI.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~marakuja 25-08-2017 19:02
Tam to umieja grac w kule! Szkola w strefie zalewowej za 21milionow zlotych. Apartamentowce w scislej stefie ochronnej wody pitnej dla J.G. Najdrozsza woda NIEpitna w Polsce! A ten bedzie puchary rozdawał..."Miłej zabawy!"
~Zaboberek 25-08-2017 19:35
Od strony Przesieki oraz od strony Miłkowa, Borowic i Sosnówki na te zawody ogólnie kompletnie nie dojedziemy bo sprytnie wójt odciął nam drogę, kolejne rowerowe zawody. Te zawody to chyba gmina dla siebie i pod siebie zrobiła, wstyd na całego!!!! Tych odciętych czerwonych autobusów od do Podgórzyna z Jeleniej, wam tego w dniu wyborów nie wybaczymy, przez to nie ma jak się dostać na czas do pracy, wstyd cała gmino, wstyd za taki zły wybór świadczący o tym że w 4 literach macie mieszkańców gminy Podgórzyn.. W dniu wyborów powinno się wybierać wójta razem z nową elitą pracującą w gminie bo ta co jest jest już kompletnie zatruta od środka, fuj.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group