Niedziela, 22 maja
Imieniny: Heleny, Julii
Czytających: 4152
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: W piątek otwarcie street workout parku

Środa, 1 lipca 2015, 13:18
Aktualizacja: Czwartek, 2 lipca 2015, 15:57
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: W piątek otwarcie street workout parku
Fot. Przemo
Pierwszy w Jeleniej Górze street workout park już w tym tygodniu zostanie oficjalnie oddany do użytku, dzisiaj (1.07) ma miejsce odbiór, a w piątek (3.07) planowane jest oficjalne otwarcie.

Zlokalizowany przy ul. Komedy Trzcińskiego (nieopodal Osiedlowego Domu Kultury) zestaw różnego rodzaju drążków do ćwiczeń to inicjatywa debiutującego w Radzie Miasta Piotra Iwańca, który chwilę po wyborach przeforsował swój pomysł do budżetu miasta.

Wykonawcami inwestycji są: firma Mueller Jelcz Laskowice (sprzęt do ćwiczeń o wartości ponad 26,5 tys. zł) oraz firma „Szczupak” Daniel Szczupakowski z Wlenia (wykonanie nawierzchni – 10,6 tys. zł).

Otwarciu oczekiwanego przez młodzież street workout parku mają towarzyszyć przedstawiciele miasta oraz sami pomysłodawcy, czyli miłośnicy ćwiczeń pod chmurką z jeleniogórskiego osiedla Zabobrze.

- To jest inicjatywa, od której ruszyłem moją kadencję w Radzie Miejskiej. Cały czas podkreślam, że jest to inicjatywa środowiska młodzieżowego – to oni tak naprawdę pierwsi zawiązali inicjatywę zbierania podpisów i organizowania się w grupie, która chciałaby mieć w przyszłości taki street workout park, a ja im tylko pomogłem - powiedział Piotr Iwaniec.

Czytaj również

Komentarze (36) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group