Sobota, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 6856
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: W Norwidzie „Samobójca?” i TEATsYKI

Czwartek, 16 października 2014, 10:53
Aktualizacja: Sobota, 18 października 2014, 23:00
Autor: Jel
Jelenia Góra: W Norwidzie „Samobójca?” i TEATsYKI
Fot. Archiwum Teatru
Teatr im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze zaprasza jutro (17.10.) o godz. 19.00 na spektakl Nikołaja Erdmana "Samobójca" w reżyserii Krzysztofa Rekowskiego. Natomiast w niedzielę (19.10.) o godz. 11.00 będą „TEATsYKI” dla dzieci. Dla Czytelników mamy na spektakl i warsztaty dla maluchów po jednym podwójnym zaproszeniu – do odbioru w kasie teatru na na hasło Jelonka.com, na godzinę przed wydarzeniem.

Co może wyniknąć z nocnej ochoty na kawałek pasztetówki? Splot absurdalnych zdarzeń, które nieuchronnie prowadzą do nowego, lepszego życia. Tragikomedia „Samobójca?” bawi, wzrusza i opowiada wiele o współczesnej Polsce.

Występują: Marta Kędziora, Magdalena Kępińska, Iwona Lach, Małgorzata Osiej-Gadzina, Robert Dudzik, Andrzej Kępiński, Piotr Konieczyński, Bogusław Kudłek, Jacek Paruszyński, Bogusław Siwko i Tadeusz Wnuk.


"TEATsYKI" natomiast tym razem o tym „Czy mały może więcej?”. Będzie to spotkanie z z wilkiem i siedmioma koźlątkami. - Podczas tych zajęć maluchy dowiedzą się, jak w teatrze przenikają się płaszczyzny sceniczne i i konwencje poprzez animację kukiełkową, maskę, rapowanie. Prosimy o ubranie dzieci w koszulki w białym kolorze i czapki z daszkiem – informują organizatorzy.

Warsztaty poprowadzą: Ewa Wołczyk - aktorka, animator kultury oraz Katarzyna Klafta- nauczyciel, plastyk.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group