Środa, 22 września
Imieniny: Maurycego, Tomasza
Czytających: 2319
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: W Norwidzie na weekend „Autobus” i TEATsYKI

Czwartek, 1 maja 2014, 8:17
Aktualizacja: 8:19
Autor: Jel
Jelenia Góra: W Norwidzie na weekend „Autobus” i TEATsYKI
Fot. Archiwum Teatru
Teatr im. C. K. Norwida zaprasza 2. maja o godz. 19.00 i 4. maja o godz. 17.00 na spektakl „Autobus”. Dla naszych Czytelników mamy po jednej podwójnej wejściówce – do odebrania w kasie teatru na hasło Jelonka.com, na godzinę przed przedstawieniem. Jest też propozycja dla dzieci – to TEATsYKI. Warsztaty odbędą się w niedzielę o godz. 11.00.

“Autobus” Lukasa Bärfussa jest historią balansującą na granicy sennego koszmaru i przerażającej rzeczywistości. Mrok lasu, oślepiający blask świateł autobusu, zapach opon i benzyny. W tej atmosferze rozgrywa się walka o wiarę. Tylko czy aby na pewno w Boga?

Reżyseria i scenografia: Julia Mark, muzyka: Wojciech Długosz. Występują: Agata Grobel, Elżbieta Kosecka, Jacek Grondowy, Robert Mania, Jarosław Góral, Kazimierz Krzaczkowski.


Natomiast „TEATsYKI” to warsztaty dla dzieci w wieku od trzech do sześciu lat. Pod okiem pedagogów i aktorów maluchy obcują ze światem fikcji i fantastyki, uczestniczą w przygodzie tworzenia wizji fantastycznej i przekształcaniu jej w realną rzeczywistość. Tym razem będzie to "Podróż do Afryki z Koziołkiem Matołkiem". Opiekunowie płacą 10 zł, wstęp dla dzieci – bezpłatny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group