Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 14 lipca
Imieniny: Kamila, Marcelina
Czytających: 5736
Zalogowanych: 28
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: W lipcu kolejny Bike Adventure

Środa, 21 grudnia 2016, 17:09
Aktualizacja: 17:12
Autor: MDvR
Już od pewnego czasu znamy datę przyszłorocznej edycji etapowego wyścigu Bike Adventure. Impreza odbędzie się w dniach 1–4 lipca 2017 roku i ponownie rozgości się w Szklarskiej Porębie, otwierając festiwal Bike Week.

Tegoroczna formuła, która zdecydowanie się sprawdziła i spotkała z przychylnym przyjęciem kolarskiej braci będzie więc obowiązywać również w przyszłym roku. Po przeniesieniu wyścigu do Szklarskiej Poręby i włączeniu go w Bike Week, który generuje spory ruch wokół kilku kolarskich dyscyplin, wyścig szybko zyskuje rangę, na którą z pewnością zasługuje.

Po kilku latach ciężkiej pracy Bike Adventure to marka znana i uznana, także wśród zawodników zagranicznych.Już teraz warto więc zaplanować wakacje pod znakiem MTB, a w wypełnionym startami kalendarzu znaleźć miejsce na Bike Adventure 2017. Limit startujących - 500 osób. Warto się więc pośpieszyć, tym bardziej że do 31.12.2016 obowiązuje najniższa opłata startowa. Potem będzie ona sukcesywnie rosnąć.

Zapraszamy
Organizator
Szczegóły na www.bikeadventure.pl

Sonda

Czy na ulicy Wolności powinno być więcej np. świateł, aby spowolnić ruch na odcinku do Cieplic?

Oddanych
głosów
78
Tak
28%
Nie, tak jak jest jest dobrze
60%
Nie mam zdania
12%
 
Głos ulicy
Nie "siedzimy" na telefonach
 
Warto wiedzieć
Specjalnie szkoleni rosyjscy agenci sabotują w Europie
Rozmowy Jelonki
Strzelania będą tylko raz w tygodniu
 
Aktualności
Uwaga przy skręcie z Wolności w Nadbrzeżną!
 
Ciekawe miejsca
Miejsce schadzek na skraju miasta – Wzgórze Radziwiłłówny w Kowarach
 
Aktualności
Teatry Uliczne – II dzień: Grupa Teatralna Poznań
 
Aktualności
Teatry Uliczne – II dzień: Blackout Paradox
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group