Poniedziałek, 22 czerwca
19°C Jelenia Góra
reklamy

W Kościele Łaski wystąpi Zespół Artystyczny Wojska Polskiego

Audio

Czytaj na głos

Autor: KM 1 min czytania

Dzisiaj (niedziela, 23.09) o godz. 19.00 w Kościele p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Jeleniej Górze odbędzie się koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego, który rozpocznie on w naszym mieście obchody 100–lecia odzyskania przez Polską niepodległości.

reklamy
reklamy

Koncert połączony będzie z obchodami jubileuszu 300-lecia Kościoła Łaski. Patronat honorowy nad koncertem objął Prezydent RP udzielając specjalnego Patronatu Narodowego Prezydenta RP w Stulecie Odzyskania Niepodległości.

Wstęp na koncert jest wolny. Wszystkich mieszkańców i gości zaprasza ks. dr Andrzej Bokiej, proboszcz parafii p. w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Jeleniej Górze która to parafia jest organizatorem wydarzenia.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka