Poniedziałek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 6427
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: W Karpaczu działo się!

Niedziela, 18 sierpnia 2019, 6:03
Aktualizacja: Wtorek, 20 sierpnia 2019, 8:49
Autor: WAC
Karpacz: W Karpaczu działo się!
Fot. WAC
Artyści cyrkowi, muzycy, tancerze, aktorzy teatrów ulicznych sprawili, że na dwa dni centrum Karpacza zamieniło się w wielką plenerową scenę. Działo się to podczas odbywającego się w mieście pod Śnieżką w ostatni piątek i sobotę (16 i 17.08) Open Street Festivalu.

Organizatorem imprezy był Urząd Miasta w Karpaczu przy współpracy z Cichym Teatrem. Festiwalowe wydarzenia odbywały się w kilku miejscach: na deptaku oraz w parku przy ul. Mickiewicza. Ten ostatni na dwa dni stał się miasteczkiem cyrkowym, w którym można było spróbować swoich sił podczas warsztatów cyrkowych oraz artystycznych.

Uczestnicy mogli poznać tajniki chodzenia na szczudłach i linie, żonglerki oraz ekwilibrystyki. Na placu przed parkiem odbywały się pokazy cyrkowe, a na Skwerze Zdobywców - pokazy artystów ulicy oraz koncerty muzyczne. Przed sceną główną zaplanowano spektakle dla dzieci. Wisienką na torcie były wieczorne koncerty: Witka muzyka ulicy oraz grupy Raz, dwa, trzy.

Pokazy w ramach Open Street Festivalu cieszyły się dużym powodzeniem zarówno mieszkańców miasta jak i wypoczywających w Karpaczu. Podczas pokazów i przedstawień artystów oklaskiwały tłumy widzów.

To świetna impreza dla całej rodziny, taka akurat na lato – mówi pani Anna. - Moje dzieciaki są zachwycone zwłaszcza warsztatami i pokazami cyrkowymi. Jesteśmy z Bydgoszczy i muszę przyznać, że latem w Karpaczu sporo się dzieje.

Twoja reakcja na artykuł?

15
65%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
4%
Nudzi
1
4%
Smuci
0
0%
Złości
6
26%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group