Sobota, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 7008
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: W jeleniogórskiej oświacie konkursy na dyrektorów

Wtorek, 23 lutego 2016, 12:23
Aktualizacja: Środa, 24 lutego 2016, 12:49
Autor: UM (komunikat)
Jelenia Góra: W jeleniogórskiej oświacie konkursy na dyrektorów
Fot. Archiwum
Kończą się w Jeleniej Górze kadencje dyrektorów aż siedmiu jeleniogórskich placówek oświatowych: Miejskiego przedszkola nr 4, SP nr 3, Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 oraz ZST „Mechanik” i ZS Licealnych i Zawodowych nr 2, a także Młodzieżowego Ośrodka socjoterapii i Publicznej Poradni Psychologiczno–Pedagogicznej.

- Do konkursu mogą przystąpić pedagodzy, których rodzaj wykształcenia jest określony w stosownych przepisach – powiedział Paweł Domagała, naczelnik Wydziału Edukacji UM. – Ale też osoby, które nie są pedagogami, lecz spełniają warunki zapisane w ustawie. Można to wszystko sprawdzić na stronach internetowych Miasta - dodaje.

Oferty konkursowe należy składać w Wydziale Edukacji (przybudówka Ratusza) do 14 marca. Można też ofertę wysłać, ale koperta, w której znajdą się wszystkie niezbędne dokumenty musi dotrzeć do Ratusza do 14 marca (liczy się data wpływu przesyłki, a nie data wysłania). Wszelkie informacje zawarte są na stronach www Miasta, a ewentualne wątpliwości można wyjaśniać pod numerem telefonu 75-75-46-342.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group