Niedziela, 20 czerwca
Imieniny: Bogny, Bogumiły
Czytających: 2793
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: W Jeleniej Górze WOŚP już 2 stycznia!

Sobota, 31 grudnia 2011, 15:21
Aktualizacja: 15:24
Autor: Jakub Thauer/Petr
Za sprawą „All–ternatywy”, czyli Stowarzyszenia Jeleniogórskiej Młodzieży Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zacznie grać w Jeleniej Górze już 2 stycznia 2012 r.

Tego dnia w Filharmonii Dolnośląskiej w sali im. L. Różyckiego odbędzie się koncert, w ramach którego zaprezentują się uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. S. Moniuszki w Jeleniej Górze. Dochód z tego przedsięwzięcia w całości zasili konto Fundacji WOŚP.

- Koncert, który zorganizowaliśmy będzie wydarzeniem inaugurującym XX Finał WOŚP w Jeleniej Górze i mamy nadzieję, że w przyszłości będzie on tradycją jeleniogórskiej Wielkiej Orkiestry – mówi nam Paweł Bigus z „All-ternatywy”.

Organizatorzy zapowiadają, że cały koncert będzie utrzymany w świąteczno-noworocznym klimacie. W przerwach między występami młodych muzyków będą odbywały się licytacje. Wśród gadżetów, jakie będzie można wylicytować znajdzie się m. in. piłka z autografami piłkarzy aktualnego lidera Ekstraklasy – Śląska Wrocław czy książka Jurka Owsiaka pt. „Róbta co chceta”. Koncert poprowadzą Agnieszka Cel z PSM oraz Filip Kostka z „All-ternatywy”. Start, godz. 18:00.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz

komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group