Środa, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 5900
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Janowice Wielkie: W Janowicach działo się

Czwartek, 31 maja 2018, 7:01
Aktualizacja: Piątek, 1 czerwca 2018, 6:56
Autor: WAC
Janowice Wielkie: W Janowicach działo się
Fot. WAC
Już po raz siódmy, dzięki grupie społeczników z Janowic Wielkich tamtejsze dzieci mogły się bawić na imprezie z okazji swojego święta.

Od kilku lat dzięki janowickim społecznikom, Park Zielona Dolina zachęca dużych i małych do aktywnego spędzenia czasu. Tegoroczna edycja imprezy z okazji Dnia Dziecka przeszła najśmielsze oczekiwania.

- Pomysł festynów z okazji Dnia Dziecka powstał w 2012 r - mówi główna organizatorka Anita Pawłowicz . - Wydarzenie to ściąga co roku coraz więcej dzieci i dorosłych. Chcąc realizować swój pomysł założyliśmy, że wszystkie atrakcje w każdej edycji będą bezpłatne. Szukamy sponsorów i z roku na rok zwiększamy grono chętnych do pomocy. Bo tak naprawdę nie ma nic lepszego od uśmiechu i radości dzieci.
W tym roku na przybyłych gości czekały niesamowite warsztaty cyrkowe, a następnie spektakl z elementami żonglerki i klaunady w wykonaniu ,,Cichego Teatru’’ z Karpacza. Atrakcje te najmłodsi zawdzięczali hojności firmy Dr. Schneider z Radomierza.

Rozegrano też turniej piłki siatkowej, turniej gry w bule i mecze ping - ponga. Dzieci wraz z rodzicami mogły wspaniale się bawić w konkurencjach ,,Rzut workiem do tarczy’’ oraz ,,Sadzenia kwiatów na czas’’. Tradycyjnie odbył się konkurs tańca, który gromadził pod sceną miłośników popisów tanecznych. Odbył się również konkurs rysunkowy, w którym każde dziecko mogło namalować swoje marzenie. Stałym punktem programu były również rozgrywki trzech świetlic wiejskich. W tym roku wygrało Komarno przed Janowicami Wielkimi i Trzcińskiem. Ogromnym powodzeniem cieszyły się zawody sprawnościowe poprowadzone przez OSP Janowice Wielkie.

Na przybyłych czekały także takie atrakcje jak: słodki poczęstunek, malowanie włosów, malowanie twarzy, duża i mała zjeżdżalnia, przejażdżki konne, darmowa wata cukrowa oraz zaskakujący wszystkich pokaz armatki wodnej. Całość zwieńczyło wspólne pieczenie kiełbasek przy ognisku, dając wytchnienie po dniu pełnym wrażeń.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ile lat ma Twój samochód?

Oddanych
głosów
817
Jest nowy
6%
1-5 lat
15%
5-10 lat
18%
10-20 lat
42%
pow. 20 lat
18%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Czy warto obejrzeć film o Napoleonie?
 
Rozmowy Jelonki
Nie mówią po polsku
 
112
Oddali hołd zmarłym
 
112
Interwencja pod galerią
 
Edukacja
Tak przywitali mistrzynię!
 
Aktualności
Porzucili samochody na drodze!
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group