• Środa, 23 października 2019
  • Godz. 5:17
  • Imieniny: Marleny, Seweryna, Teodora, Igi
  • Czytających: 1751
  • Zalogowanych: 1
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

W Jagniątkowie wilka się nie boją

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Poniedziałek, 6 czerwca 2011, 8:58
Aktualizacja: 8:58
Autor: Agrafka
Fot. Agrafka
W sobotę w Watrze Jagniątkowskiej odbyła się impreza interaktywna z okazji Dnia Dziecka, tym razem zorganizowana pod hasłem „Kto się boi wilka”.

Koło Osiedlowe Watra w Jagniątkowie organizuje różnego rodzaju zajęcia, konkursy plastyczne, zabawy dla dzieci i spotkania dla starszych mieszkańców. Tym razem dzieci z Jagniątkowa przebrały się za postaci z bajki „Czerwony Kapturek”, a także za ptaszki, kwiatuszki itp.

- Dzieci same przedstawiały bajkę „Czerwony Kapturek” bez wcześniejszego przygotowania. Oczywiście niektóre z nich przebrały się za postaci z tej bajki, ale nie było konkretnego podziału na role. Najmłodsi przedstawili nam swoją wersję historii o babci mieszkającej w lesie i jej wnuczce niosącej w koszyczku lekarstwa i pyszności. Jedynie w wilka wcieliła się dorosła osoba — powiedziała Danuta Drozdowska, przewodnicząca Watry Jagniątkowskiej.

Po występie odbył się bal przebierańców dla dzieci. Dla każdego malucha przygotowany był upominek oraz różne pyszności. – Chciałam dziś zobaczyć, jak pięknie grają dzieci „Czerwonego Kapturka”. Bardzo podobają mi się tego rodzaju inicjatywy społeczne. Mam nadzieję, że coraz częściej będziemy spotykać się w Watrze, ponieważ bardzo lubię tu przychodzić i cieszę się, że jest coraz więcej atrakcji – powiedziała Justyna Łacek, 14-letnia mieszkanka Jagniątkowa.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

Piipi Jelonkowa 6-06-2011 18:14
.."nie zabijaj" RADOSCI ! .. bo ona jest potrzebna,aby dziecko bylo w swiecie doroslych bezpieczne ! ~Jagniatkow jest fajnie przyjazny dla wszystkich dzieci !
valentine 7-06-2011 7:06
Wspaniała impreza, jak wszystkie inne w Watrze, a zwłaszcza cykliczne Babińce :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group