Poniedziałek, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 7958
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Videoprezentacja kandydatów do rady – Okręg 2

Piątek, 5 października 2018, 12:22
Aktualizacja: Niedziela, 7 października 2018, 12:34
Autor: Marek Tkacz
Jelenia Góra: Videoprezentacja kandydatów do rady – Okręg 2
Fot. Marek Tkacz
Wybory to wielkie święto demokracji. Nie wszystkich stać na kosztowną kampanię, a ponieważ uważamy, że każdy powinien mieć szansę, by dać się poznać wyborcom, zaproponowaliśmy kandydatom na jeleniogórskich radnych przygotowanie videoprezentacji.
Wysłaliśmy do wszystkich komitetów propozycję umieszczenia na naszych łamach 30–sekundowych filmików z każdym kandydatem, bo przecież mieszkańcy powinni wiedzieć, na kogo oddają swój bezcenny głos. Niestety, nie wszystkie komitety skorzystały z tej możliwości.

Tylko KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA przysłał videoprezentacje wszystkich swoich kandydatów na radnych.

Większość kandydatów nadesłał KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HUBERTA PAPAJA - ZADBAJMY O MIASTO oraz KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JES JELENIOGÓRZANIE-EKSPERCI-SPOŁECZNICY.

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ przysłał tylko 12 kandydatów. Natomiast KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM i KOMITET WYBORCZY DEMOKRACJA I SPRAWIEDLIWOŚĆ nie przysłali videoprezentacji żadnego kandydata. Wnioski niech sami mieszkańcy wyciągną.

Prezentujemy kandydatów z okręgu 2:

Twoja reakcja na artykuł?

10
36%
Cieszy
0
0%
Hahaha
3
11%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
15
54%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group