Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 13 grudnia
Imieniny: Łucji, Otylii
Czytających: 9204
Zalogowanych: 35
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Video ze startów Jerzego Tomaszczyka i Łukasza Włocha

Poniedziałek, 25 października 2010, 11:38
Aktualizacja: Wtorek, 26 października 2010, 11:14
Autor: arec
Jelenia Góra: Video ze startów Jerzego Tomaszczyka i Łukasza Włocha
Fot. Łukasz Kos
W serwisie youtube.com można już zobaczyć krótki filmik ze startów Jerzego Tomaszczyka i Łukasza Włocha w Rajdzie Zamkowym. Można również obejrzeć obszerniejszą relację ze startów załogi w Rajdzie Dolnośląskim.

Przypomnijmy, że podczas startów w Rajdzie Zamkowym zawodnicy zajęli drugie miejsce w klasyfikacji generalnej i pierwsze miejsce w klasie A6. Pod poniższym linkiem znajduje się filmik, w którym można zobaczyć jedną z „przygód” załogi:

http://www.youtube.com/watch?v=b9hdKJSUB8g

Pierwszego dnia startów w Rajdzie Dolnośląskim zawodnicy zajęli 4 miejsce w klasyfikacji generalnej i 3 miejsce w klasie A6. Następnego dnia znaleźli się oczko wyżej zarówno w „generalce” jak i w klasie. Pozostał jednak niedosyt bowiem w obydwu rundach zabrakło niewiele do tego, aby znaleźć się jeszcze wyżej (strata 1,6 sekundy do Piotra Jędrusińskiego w rundzie 10a oraz 1,7 sekundy do Aleksa Zawady w rundzie 10 Rajdu Dolnośląskiego). Poniżej znajduje się link do obszernej relacji ze startu w Rajdzie Dolnośląskim:

http://www.youtube.com/watch?v=XCAlUThSWqI

Sonda

Czy parkujesz samochód pod domem/ blokiem czy w garażu?

Oddanych
głosów
784
Pod domem/blokiem na parkingu
58%
W garażu
34%
W inny sposób
8%
 
Głos ulicy
Lampa naftowa w domu
 
Warto wiedzieć
Fortuny robią wrażenie. Oto najbogatsi Polacy ostatnich lat
 
Rozmowy Jelonki
Odczarować śmierć
 
Inne wydarzenia
Pobiegną ulicami Jeleniej Góry
 
Pogoda
Uwaga kierowcy, warunki będą bardzo zdradliwe
 
Kryminał
Wielka akcja przeciw gangsterom – aż 11 osób zatrzymanych
 
Karkonosze
Żołnierze NATO kontra Karkonosze
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group