Niedziela, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 7959
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Victoria nie zwalnia tempa

Sobota, 15 sierpnia 2020, 9:26
Aktualizacja: 9:29
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Victoria nie zwalnia tempa
Fot. Przemek Kaczałko
Victoria Jelenia Góra ma powalczyć o awans do klasy okręgowej. Taki cel stawia przed drużyną zarząd klubu. Nie zabraknie działalności charytatywnej i piknikowej atmosfery na meczach w Parku Norweskim - najbliższa okazja już dzisiaj (15.08) o godz. 17:00.

W siedzibie firmy Sikla, która jest sponsorem strategicznym Victorii, odbyła się konferencja prasowa, podczas której przedstawiciele klubu ujawnili ambitne plany na obecny sezon.

Ten sezon zatytułowaliśmy "Level up", bo chcemy pójść w górę w kilku obszarach: organizacyjnym, marketingowym, finansowym, ale także sportowym - zaznaczył na wstępie Paweł Gluza, prezes Victorii.

Działacze wyrazili wdzięczność swoim kibicom, którzy licznie odwiedzają boisko w Parku Norweskim, ale też jeżdżą na mecze wyjazdowe. Podczas konferencji omówiono szereg akcji charytatywnych, które klub wraz z partnerami organizowali w minionym roku, ale też zapowiedziano kolejne działania. Dzięki współpracy z Moją Fundacją, klub zaangażuje się w tworzenie grup młodzieżowych, które są konieczne w przypadku awansu do okręgówki. Fundacja zajmuje się trenowaniem dzieci z domów dziecka (z Jeleniej Góry i okolic) i na ich bazie będą tworzone grupy dziecięce. Jak zapowiadają przedstawiciele klubu, nabór dzieci jest otwarty, więc spoza domów dziecka młodzi piłkarze również są mile widziani. Treningi mają się odbywać we wtorki i czwartki na boisku Klubu Sportowego Orlik przy ul. Ogińskiego.

Już dzisiaj (15.08) o godz. 17:00 w Parku Norweskim miejscowa Victoria podejmie Mitex Podgórzyn. Organizatorzy zapewniają liczne atrakcje dla dzieci (w tym dmuchańce), catering i świetną atmosferę.

Po meczu zapraszamy na after party do Beach Baru nad Bobrem, gdzie zagra Tomasz "Guma" Środa. Zagramy również w siatko-nogę na boisku do siatkówki - powiedział Rafał Ilis, działacz jeleniogórskiego klubu.

Z kolei trener Victorii - Bartosz Gęca, przedstawił skład na najbliższy sezon i potwierdził ambitne plany. Jak zapewnia prezes Gluza, budżet klubu na najbliższy to 50-75 tysięcy złotych, w tym 5 tys. dotacji z budżetu miasta, więc większość środków finansowych klubu pochodzi od sponsorów.

Twoja reakcja na artykuł?

11
58%
Cieszy
6
32%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
5%
Smuci
0
0%
Złości
1
5%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy szkoły chronią przed rówieśniczą przemocą, zapewniając uczniom bezpieczeństwo w tym względzie?

Oddanych
głosów
315
Tak
12%
Nie
83%
Nie wiem
6%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group