Sobota, 27 czerwca
33°C Jelenia Góra
reklamy

Uwaga kierowcy – błoto na jezdni

Audio

Czytaj na głos

Autor: Angela 1 min czytania

Nasi Czytelnicy ostrzegają kierowców o poważnym zagrożeniu i apelują do służb drogowych i policji o zajęcie się dwoma drogami, które od jakiegoś czasu są systematycznie zanieczyszczane błotem. Chodzi o drogę Jelenia Góra – Karpacz na odcinku od stacji paliw Sombin, a także pomiędzy Rybnicą a Siedlęcinem.

reklamy

- Codziennie jeżdżę drogą zwaną Zgorzelecką. Na odcinku pomiędzy Rybnicą i Siedlęcinem prowadzone są jakieś prace – pisze nasz Czytelnik. - Odcinek pasa do Jeleniej Góry jest cały zabłocony. Nie ma żadnych znaków informujących ani o zagrożeniu, ani o prowadzonych robotach. Na ulicę wyjeżdżają koparki i ciężarówki. Na jezdni jest naniesione błoto z kamieniami. Wczoraj (10.04) o godz. 08.30 rano było tyle błota, że kierowcy musieli hamować. Niemal nie doszło tam do tragedii - dodaje Czytelnik.

Podobne sygnały otrzymaliśmy od kierowców przejeżdżających trasą Jelenia Góra – Karpacz.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka