Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 5141
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Uszkodzona pokrywa studzienki już naprawiona

Poniedziałek, 27 marca 2017, 7:35
Aktualizacja: 23:38
Autor: Joanna P.
Jelenia Góra: Uszkodzona pokrywa studzienki już naprawiona
Fot. Użyczone
W Jeleniej Górze, na chodniku przy ul. Paderewskiego uszkodzona pokrywa od studzienki telefonicznej przez trzy tygodnie stwarzała niebezpieczeństwo dla przechodniów. W pobliżu mieści się szkoła podstawowa a nieco dalej przedszkole . – Skandal, brak zabezpieczenia, ryzyko poważnego wypadku– zaalarmował nas mieszkaniec miasta.

Zaniepokojony mieszkaniec Jeleniej Góry zgłosił nam uszkodzenie pokrywy studzienki na chodniku, przy ul. Paderewskiego. Jak wyjaśnia informator, studzienka była w tym stanie technicznym przez trzy tygodnie . Niezabezpieczona, obwinięta jedynie taśmą ostrzegawczą. W pobliżu znajduje się szkoła podstawowa oraz w okolicy przedszkole. – Ryzyko połamania nóg, lub poważniejszych urazów dla ludzi jak i dla zwierząt – alarmuje mieszkaniec. Trudno wyjaśnić, dlaczego pokrywa od studzienki tak długo nie była poprawiona.

W Miejskim Zarządzie Dróg i Mostów w Jeleniej Górze poinformowano nas, że wpłynęło już zgłoszenie o złym stanie technicznym studzienki. Sprawa została przekazana do właściciela urządzenia już następnego dnia. Miejski Zarząd Dróg i Mostów trzy dni po zgłoszeniu usterki właścicielowi, wykonał objazd ulicy Paderewskiego w celu sprawdzenia, czy wykonano naprawę uszkodzonego urządzenia. Pokrywa od studzienki telefonicznej nie stanowi już niebezpieczeństwa, naprawa została wykonana.

W celu jak najszybszych napraw tego rodzaju uszkodzeń na drogach, bądź na chodnikach, należy zgłaszać zauważone awarie do MZDiM w Jeleniej Górze. Im szybciej zgłoszenie wypłynie, tym prędzej awaria zostanie usunięta.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group