Piątek, 18 czerwca
Imieniny: Elżbiety, Marka
Czytających: 6011
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Uśmiechnięta „siódemka” z atrakcjami

Sobota, 4 czerwca 2011, 7:58
Aktualizacja: 8:21
Autor: Agrafka
JELENIA GÓRA: Uśmiechnięta „siódemka” z atrakcjami
Fot. Agrafka
W Szkole Podstawowej nr 7 im. Adama Mickiewicza odbył się wczoraj Rodzinny Festyn Sportowo–Rekreacyjny, w którym wzięli udział rodzice z dziećmi. Uczniowie wspaniale się bawili, uczestniczyli w mini–zawodach, konkursach plastycznych i wielu innych atrakcjach.

Festyn organizowany jest przez nauczycieli i dyrekcję Szkoły Podstawowej nr 7 już po raz dziewiąty wspólnie z rodzicami uczniów. Dużym zainteresowaniem cieszyły różne zawody, choćby wyścigi rzędów, sztafeta, rzut do celu i przejazd hulajnogą.

- Jak co roku w czerwcu organizujemy festyn środowiskowy z okazji Dnia Dziecka, na który przyszli nie tylko uczniowie z naszej szkoły wraz z rodzicami, ale także pobliscy mieszkańcy. Było dużo dobrej zabawy, konkurencji sportowych i mnóstwo nagród. Rodzice uczniów upiekli ciasta, ze sprzedaży których pieniądze zostaną przeznaczone na potrzeby poszczególnych klas. W ubiegłym roku udało nam się kupić m.in. szafki do jednego z pomieszczeń. Odbyły się również pokazy tańca towarzyskiego dzieci uczęszczających do klubu tanecznego, który działa przy naszej szkole. Natomiast nie jest to klub przeznaczony jedynie dla uczniów „siódemki”, w zajęciach mogą brać udział wszystkie zainteresowane dzieci – powiedziała Elżbieta Rybak, dyrektor Szkoły Podstawowej numer 7 w Jeleniej Górze.

Dzięki Straży Miejskiej, która przygotowała miasteczko ruchu drogowego, uczniowie mogli wyrobić sobie kartę rowerową oraz zapoznać się ze znakami i sygnalizacją. Odbył się także kiermasz książek używanych. Zajadano owocowe ciasta, pączki, kiełbaski z grilla, grochówkę czy też bigos, ale największym powodzeniem wśród dzieci cieszyła się wata cukrowa, do której ustawiały się długie kolejki oczekujących na ten słodki przysmak.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group