Niedziela, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 2888
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Uroczystość w Przedszkolu Hałabały pełna wzruszeń

Wtorek, 30 czerwca 2015, 8:12
Aktualizacja: Środa, 1 lipca 2015, 7:50
Autor: AP
Jelenia Góra: Uroczystość w Przedszkolu Hałabały pełna wzruszeń
Fot. AP
W miejskim przedszkolu Nr 11 „ Krasnala Hałabały” w Sobieszowie odbyło się uroczyste pożegnanie dzieci odchodzących do szkoły. W tym ważnym dla nich dniu towarzyszyli im wzruszeni rodzice.

Dzieci ostatni raz mogły wspólnie wystąpić przed swoimi rodzicami. Uroczystym tańcem – polonezem - rozpoczęły swój występ artystyczny. Nie zabrakło piosenek, wierszy i tańców.

Miłą niespodziankę sprawiły dzieci z młodszych grup, które wierszem i piosenką pożegnały swoje koleżanki i kolegów: „Do widzenia mój kolego, będzie smutno nam bez Ciebie, mamy jednak nadzieję, że jeszcze wspomnisz, jak dobrze z nami było.

Po części artystycznej dyrektor przedszkola wręczyła wszystkim piękne dyplomy, pamiątkowe książeczki z dedykacją i małe upominki. Podziękowała rodzicom za wieloletnią współpracę i zaangażowanie, nauczycielom za ich trud włożony w wychowanie dzieci, a dzieciom za ich osiągnięcia i życzyła dalszych sukcesów oraz wspaniałych i pogodnych wakacji .

Zgromadzeni rodzice złożyli na ręce pani dyrektor i pań przedszkolanek podziękowania i kwiaty. Pełną wzruszeń uroczystość zakończył słodki poczęstunek.

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group