Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 26 stycznia
Imieniny: Pauliny, Polikarpa
Czytających: 15488
Zalogowanych: 117
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Uprawiali „zioło”, nie będzie im wesoło

Środa, 15 października 2008, 14:53
Aktualizacja: 14:54
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Uprawiali „zioło”, nie będzie im wesoło
Fot. KMP
Do ośmiu lat więzienia grozi dwóm jeleniogórzanom, którzy zarabiali na uprawie konopi indyjskich i najpewniej pokątnie sprzedawali marihuanę. Wczoraj na gorącym uczynku zatrzymała ich policja.

W wyniku przeszukania pomieszczeń, w których 27 i 31-letni mężczyźni wykonywali przestępczy proceder, ujawniono kilkaset donic z roślinami i ich pozostałościami oraz urządzenia służące produkcji, takie jak specjalnie przygotowane donice, regulatory temperatury, wilgotności i wentylacji – informuje kom. Bogumił Kotowski z KMP w Jeleniej Górze.

Ponadto policjanci ujawnili kilkadziesiąt porcji gotowej marihuany. Sprawcy zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Za posiadanie narkotyku oraz uprawę znacznej ilości konopi indyjskich grozi im kara pozbawienia wolności do 8 lat.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy zdarzyło Ci się, że samochodem wpadłeś/aś w poślizg, ale nic się nie stało?

Oddanych
głosów
839
Tak
81%
Nie
19%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Dlaczego boimy się spalania śmieci?
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
112
Pijany w rowie
 
Kultura
Góra Szybowcowa w teledysku
 
Aktualności
Prawie 700 tysięcy od Jeleniej Góry
 
Aktualności
"Światełko do nieba" WOŚP znów zabłysło
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group