Sobota, 25 czerwca
Imieniny: Doroty, Łucji
Czytających: 6342
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION JELENIGOÓRSKI: Upili się i narozrabiali

Poniedziałek, 1 marca 2010, 8:48
Aktualizacja: 8:51
Autor: TEJO
Dwóch mężczyzn, którzy – dodawszy sobie animuszu alkoholem – zaczepiali i wyzywali przechodniów oraz grozili im pobiciem, zatrzymali policjanci w Chełmsku Śląskim. Chuligani obrażali wszystkich nawet interweniujących mundurowych.

Przechodnie poskarżyli się policjantom, że gdy przechodzili pod filarami, bez powodu zostali wyzwani słowami wulgarnymi i grożono im pobiciem. Agresorami byli dwaj młodzi mężczyźni, którzy stali na rynku. Gdy jeden z nich spostrzegł, że został rozpoznany zaczął uciekać.

Policjanci szybko go zatrzymali. Był bardzo agresywny i wulgarny, więc mundurowi użyli siły aby go obezwładnić. Gdy funkcjonariusze wracali do pokrzywdzonych, zobaczyli jak rozebrany kolega zatrzymanego chce wyrównać rachunki ze zgłaszającymi za to że wezwali policję – informuje mł. asp. Waldemar Oszmian, rzecznik policji kamiennogórskiej.

Groził im, że wcześniej czy później zostaną pobici. Również został zatrzymany. Chuligani byli pijani i trafili do policyjnego aresztu w celu wytrzeźwienia. Grozi im sprawa w sądzie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group