Reklama
Niedziela, 7 czerwca
20°C Jelenia Góra

Upił się i motocyklem crossowym wjechał w bramę garażową

Audio

Czytaj na głos

Wczoraj w jednej z miejscowości gminy Jeżów Sudecki kierujący motocyklem crossowym wjeżdżając do garażu nie zauważył, że brama jest zamknięta i uderzył w nią.

Autor: 112 1 min czytania

Okazało się, że motocyklista był pijany: miał dwa promile alkoholu w organizmie. Poruszał się motocyklem, który nie był zarejestrowany. Sprawcę obowiązywał także dwuletni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Usługi Hydro-Bud Usługi Hydro-Bud Usługi budowlane Jelenia Góra Do negocjacji Brukarstwo ukladanie kostki brukowej granitowej Brukarstwo ukladanie kostki brukowej granitowej Usługi budowlane Karpacz Do uzgodnienia Brak zdjęcia Menedżer Recepcji / Zastępca Menedżera Obiektu - Turkusowa Wyspa - Dolina Bobru Dam pracę Jelenia Góra Cena Skanowanie 3D Modelowanie 3D Rysunek 2D Skanowanie 3D Modelowanie 3D Rysunek 2D Usługi informatyczne Jelenia Góra Do negocjacji

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka