Piątek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 7162
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Uparty sublokator

Środa, 15 lipca 2009, 8:44
Aktualizacja: 8:45
Autor: TEJO
Przez okno i po wybiciu szyby tłuczkiem do mięsa wszedł do wynajmowanego pokoju w Cieplicach mieszkaniec Wałbrzycha. Mógłby wejść normalnie, gdyby zapłacił właścicielowi. Tego jednak nie uczynił, ale z mieszkania nie miał zamiaru zrezygnować.

W miniony poniedziałek policjanci z Cieplic pojechali na interwencję domową: mężczyzna na żądanie właściciela nie chciał opuścić mieszkania. Zgłaszający opowiedział mundurowym przebieg zdarzenia – mówi nadkom. Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze.

53-letni mieszkaniec Wałbrzycha wynajmował u niego pokój, za co mu nie zapłacił. W związku z tym właściciel postanowił go do mieszkania nie wpuścić. Mężczyzna postanowił się jednak przespać w „swoim” pokoju i wszedł do niego przez okno, wcześniej wybijając w nim szybę tłuczkiem do mięsa. Na żądanie właściciela do opuszczenia lokalu nie reagował. Sprawca spowodował straty w wysokości 500 zł.

Policjanci zatrzymali 53-latka w policyjnym areszcie. Mężczyzna był nietrzeźwy. Przeprowadzone badanie wykazało 1,7 promila alkoholu w jego organizmie. Odpowie za uszkodzenie mienia. Grozi mu kara do pięciu lat więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group