Sobota, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 6007
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Uniwersytecki opłatek

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 16 grudnia 2018, 8:02
Aktualizacja: Wtorek, 18 grudnia 2018, 7:17
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Pracownicy, studenci, doktoranci, absolwenci i przyjaciele Wydziału Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu – zgromadzili się w uczelnianej auli przy okazji spotkania opłatkowego. Były występy artystyczne, wspólne kolędowanie i moc życzeń świąteczno–noworocznych.

Jeleniogórski wydział wrocławskiej uczelni obchodzi w tym roku 50-lecie istnienia, stąd spotkanie opłatkowe również w wyjątkowej formie.

W auli uniwersytetu zgromadzili się obecni i emerytowani pracownicy wydziału, studenci, doktoranci, a także mali i dorośli artyści. Na początek wokalnie i tanecznie zaprezentowały się dzieci z grupy Skrzaty Miejskiego Przedszkola Nr 27 "Okrąglaczek", następnie wystąpił Jacek Grondowy z Markiem Mikulskim, a jasełka przedstawili doktoranci uniwersytetu. Dodatkowo wystąpił zespół wokalny Agat, a całość dopełniona była wspólnym śpiewaniem kolęd.

Życzę wszystkim białych świąt, pełnych niespodzianek, prezentów - spędzanych w rodzinnej, ciepłej atmosferze. Dających radość, odpoczynek, nadzieję na przyszły rok, żeby był jeszcze lepszy od obecnego - powiedziała Elżbieta Sobczak, dziekan WEZiT UE.

Twoja reakcja na artykuł?

8
80%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
10%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
10%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Wielebny 17-12-2018 23:43
Kto chociaż raz mial w rękach biblie to wie,że chrzescijanstwo to sekta I nie ma nic wspólnego z bogiem. Symbolika chrzescijanska jest spadkobierczyniā wierzeń poganskich. Ale prosty lud za wlasne pieniadze wierzy w to. Jakie to polskie.
~Schengen 18-12-2018 0:03
Świeckie Państwo, świeckie uczelnie :-) No to może od razu zrobić filię KUL-u ?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group