Czwartek, 30 czerwca
Imieniny: Emilii, Lucyny
Czytających: 2158
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Uniwersytecki opłatek

Niedziela, 16 grudnia 2018, 8:02
Aktualizacja: Wtorek, 18 grudnia 2018, 7:17
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Uniwersytecki opłatek
Fot. Przemek Kaczałko
Pracownicy, studenci, doktoranci, absolwenci i przyjaciele Wydziału Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu – zgromadzili się w uczelnianej auli przy okazji spotkania opłatkowego. Były występy artystyczne, wspólne kolędowanie i moc życzeń świąteczno–noworocznych.

Jeleniogórski wydział wrocławskiej uczelni obchodzi w tym roku 50-lecie istnienia, stąd spotkanie opłatkowe również w wyjątkowej formie.

W auli uniwersytetu zgromadzili się obecni i emerytowani pracownicy wydziału, studenci, doktoranci, a także mali i dorośli artyści. Na początek wokalnie i tanecznie zaprezentowały się dzieci z grupy Skrzaty Miejskiego Przedszkola Nr 27 "Okrąglaczek", następnie wystąpił Jacek Grondowy z Markiem Mikulskim, a jasełka przedstawili doktoranci uniwersytetu. Dodatkowo wystąpił zespół wokalny Agat, a całość dopełniona była wspólnym śpiewaniem kolęd.

Życzę wszystkim białych świąt, pełnych niespodzianek, prezentów - spędzanych w rodzinnej, ciepłej atmosferze. Dających radość, odpoczynek, nadzieję na przyszły rok, żeby był jeszcze lepszy od obecnego - powiedziała Elżbieta Sobczak, dziekan WEZiT UE.

Twoja reakcja na artykuł?

8
80%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
10%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
10%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group