Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 29 stycznia
Imieniny: Józefa, Franciszka, Zdzisława
Czytających: 10779
Zalogowanych: 106
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Unikną zagrożenia

Piątek, 19 maja 2006, 0:00
Autor: TEJO
Jelenia Góra: Unikną zagrożenia
Fot. Straż Miejska
Najmłodsi mieszkańcy miasta wiedzą, jak bezpieczniej się zachować po konkursie zorganizowanym przez straż miejską, policjantów i strażaków.

Impreza odbyła się w w Miejskim Przedszkolu nr 13 przy ulicy Karłowicza. Wzięli w niej udział przedszkolacy z tej placówki oraz dzieci z Przedszkola nr 27.

– Konkurs miał na celu sprawdzenie wiadomości, które dzieci nabyły podczas prelekcji organizowanych zimą przez mundurowe służby – poinformował mł. insp. Grzegorz Rybarczyk, rzecznik SM.

Dziewczęta i chłopcy poznali przepisy ruchu drogowego. Dowiedzieli się, jak niebezpieczne jest palenie ognisk w niedozwolonych miejscach oraz zabawa z kontaktami elektrycznymi.
Frajdą dla najmłodszych była możliwość założenia munduru strażnika miejskiego.

W czasie trwania imprezy podsumowano konkurs plastyczny „Moja Jelenia Góra”. Na zakończenie wszystkie dzieci dostały upominki i brawa od władz miasta, przedstawicieli strażników, strażaków i policjantów, energetyków oraz rodziców.

Sonda

Co myślisz o spożywaniu alkoholu na studniówkach?

Oddanych
głosów
137
Wypada, żeby był całkowicie zabroniony
50%
Powinien być dozwolony - w zabawie uczestniczą pełnoletnie osoby
50%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Dlaczego boimy się spalania śmieci?
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
Aktualności
Nowe sale terapeutyczne od Rotary Club
 
Aktualności
Maturzyści tańczyli poloneza
 
112
Zadyma i strzelanina pod marketem. 34–latek oskarżony
 
Karkonosze
Turysta nie mógł iść dalej. Wezwano GOPR
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group