Piątek, 3 lutego
Imieniny: Błażeja, Oskara
Czytających: 9646
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Uliczny plener na Fotoruszenie

Czwartek, 10 września 2009, 9:53
Aktualizacja: 12:26
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Uliczny plener na Fotoruszenie
Cześć uczestników tegorocznego Fotoruszenia podczas wczorajszego spotkania organizacyjnego z Agnieszką Romanowską.
Fot. TEJO
Atrakcją październikowego święta fotografii w Jeleniej Górze będzie nietypowy plener uliczny, którego plon – w postaci zdjęć – będzie można oglądać w przestrzeni miejskiej.

Do anonsowanych już wystaw i prezentacji w Fotoruszeniu’09 będzie jeszcze jeden punkt: plener uliczny. – W sobotę, 3 października, chętni na uwiecznienie Jeleniej Góry w kadrach zbiorą się w trzech miejscach w stolicy Karkonoszy: na placach Ratuszowym i Piastowskim (Cieplice) oraz na pętli autobusowej w Sobieszowie – zapowiada Agnieszka Romanowska, organizatorka wydarzenia.

Fotografujący nie będą jednak fotografowali tam, gdzie chcą. Zanim z aparatami pójdą w plener, wylosują ulicę, którą będą mieli za zadanie sportretować. Jak im się to uda? Okaże się w kolejną sobotę, 10 października, podczas ogólnodostępnej wystawy na placu Ratuszowym.

Przypomnijmy, że Fotoruszenie to impreza, której celem jest promocja twórczości młodych i nieznanych pasjonatów fotografii. Ich dzieła będzie można podziwiać w kilku lokalach jeleniogórskich. Wystawom towarzyszą wydarzenia poświęcone teorii i historii fotografii. Tegoroczne Fotoruszenie odbędzie się od 1 do 15 października.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1180
Tak
20%
Nie
70%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group