Środa, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 3911
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Ukrywający się oszust – zatrzymany

Sobota, 27 stycznia 2018, 7:21
Autor: 112
Policjanci z Kowar wspólnie z policjantami z Bogatyni zatrzymali 37–letniego mieszkańca Kowar poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności za liczne przestępstwa, których dopuścił się na szkodę osób z całej Polski.

37-latek był poszukiwany od 29 września 2016 roku przez kilka sądów i prokuratur, głównie za oszustwa. Przestępstw tych dopuścił się na szkodę wielu osób z całej Polski, a jego ofiarami były głównie kobiety. Wykorzystywał ich naiwność bądź trudną sytuację, wprowadzał w błąd i wyłudzał pieniądze.

- Mieszkaniec Kowar poszukiwany był między innymi na podstawie nakazów doprowadzenia do odbycia łącznej kary pozbawienia wolności w wymiarze 7 lat i 17 miesięcy. Nie jest wykluczone, że okres pozbawienia wolności może się przedłużyć, gdyż nie wszystkie postępowania prowadzone przeciwko niemu zostały zakończone – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

22 stycznia br. policjanci z Kowar poprosili o pomoc w zatrzymaniu mężczyzny policjantów z Bogatyni. Funkcjonariusze zbierając informacje w tej sprawie, ustalili, że 37-latek ukrywa się w mieszkaniu swojej nowej znajomej w jednej z miejscowości powiatu zgorzeleckiego. Tam został zatrzymany.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group