Niedziela, 28 czerwca
23°C Jelenia Góra
reklamy

Ukradli auto – daleko nie zajechali

Audio

Czytaj na głos

Autor: 112 1 min czytania

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 21 i 23 lata, którzy ukradli samochód w jednej z miejscowości powiatu jeleniogórskiego, wykorzystując fakt pozostawienia otwartego auta z kluczykami. Jego wartość właściciel oszacował na 6000 zł.

Do zdarzenia doszło 9 czerwca. Pokrzywdzony powiadomił policję o kradzieży swojego pojazdu marki Skoda. Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwanie samochodu oraz osób, które dopuściły się tego przestępstwa.

|

  • Po kilkudziesięciu minutach policjanci zauważyli dwóch mężczyzn, którzy na ich widok próbowali uciekać. Okazało się, że 21-latek posiadał narkotyki, a w plecaku dokumenty skradzionego pojazdu oraz kluczyki do niego. Po krótkiej rozmowie mężczyźni wskazali miejsce, gdzie zostawili auto. 21-latek przyznał się, że kierował autem będąc po użyciu alkoholu oraz narkotyków. W związku z tym pobrano mu krew do badań. Ma on również zakaz kierowania pojazdami – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.
reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka