Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Niedziela, 19 października
Imieniny: Pawła, Piotra, Jana
Czytających: 11418
Zalogowanych: 101
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Ukradł portfel pijanemu koledze leżącemu na chodniku

Poniedziałek, 15 września 2014, 8:03
Aktualizacja: 8:06
Autor: Angela
Jelenia Góra: Ukradł portfel pijanemu koledze leżącemu na chodniku
Fot. Archiwum Straży Miejskiej
Wykorzystując nieprzytomność kolegi, który leżał na chodniku przy ul. Jasnej w Jeleniej Górze, ukradł mu portfel z dokumentami i gotówką – mowa o 40–letnim mieszkańcu Piechowic, którego po zgłoszeniu świadków, zatrzymali jeleniogórscy strażnicy miejscy.

- Do zdarzenia doszło w czwartek (11.09.) około godziny 11.00 na ulicy Jasnej w Jeleniej Górze – relacjonuje Artur Wilimek, rzecznik prasowy Straży Miejskiej w Jeleniej Górze. -
Świadkowie zajścia opisali wygląd złodzieja. 40-latek bardzo szybko został ujęty przez strażników – dodaje A. Wilimek.

Do nieprzytomnego mężczyzny zostało wezwane pogotowie ratunkowe. Okazało się, że 64-latek był w stanie głębokiego upojenia alkoholowego, co wykorzystał jego kolega.

40-letni mężczyzna, mieszkaniec Piechowic, przyznał się, że jest kolegą pijanego 64-latka i wykorzystując sytuację okradł go. Obaj mężczyźni zostali przekazani policji.

Sonda

Ile książek przeczytałaś/eś w tym roku?

Oddanych
głosów
458
Żadnej
28%
Jedną
9%
Dwie
7%
Trzy lub więcej
56%
 
Głos ulicy
Marsz równości w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Zawał serca? Zrób to by przeżyć, masz 60 minut
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
112
Policja szuka podpalacza
 
Aktualności
Katarzyna Wolwowicz opowiada o nowym kryminale
 
Aktualności
Tajemnice Karkonoszy
 
Kilometry
Dworzec w Szklarskiej Porębie najładniejszy na świecie
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group