Niedziela, 28 czerwca
23°C Jelenia Góra
reklamy

Ukradł auto byłej konkubinie

Audio

Czytaj na głos

Autor: 112 1 min czytania

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który ukradł byłej konkubinie kluczyki do samochodu, a następnie nim odjechał.

Do zdarzenia doszło 10 kwietnia w Jeleniej Górze. 38-latek będąc z wizytą u swojej byłej przyjaciółki wykorzystał okazję i odjechał jej samochodem. Kobieta powiadomiła policję. Okazało się, że mężczyzna był również poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 5 lat i 11 miesięcy za kradzież, groźby karalne, kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz naruszenie zakazu sądowego.

- Policjanci Zespołu ds. Poszukiwań KMP w Jeleniej Górze ustalili, że mężczyzna ukrywa się w jednym z jeleniogórskich mieszkań i tam go zatrzymali. 38-latek przyznał się do kradzieży auta i oświadczył, że ukrył je na jednej z posesji, na terenie gminy Jeżów Sudecki. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Nie jest wykluczone, że podejrzany ma on na koncie inne przestępstwa - informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka