Piątek, 1 lipca
Imieniny: Haliny, Marcina, Mariana
Czytających: 5923
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Legnica: Udane Mikołajki dla jeleniogórskich łuczników

Sobota, 1 grudnia 2007, 20:41
Aktualizacja: 20:53
Autor: Łukasz Stawski
Bardzo udanie wystąpili w rozegranym w Legnicy Mikołajkowym Turnieju dla Dzieci i Młodzików łucznicy z klubu Bobry Jelenia Góra. Podopieczni trenera Henryka Chemicza zdominowali rywalizacje w młodszych kategoriach wiekowych.

W zawodach, których organizatorem był klub Strzelec Legnica uczestniczyło 98 łuczników z 16 klubów. Impreza odbywała się w hali gimnastycznej przy Zespole Szkół Integracyjnych w Legnicy. Łucznicy reprezentujący Bobry Jelenia Góra znakomicie wypadli zwłaszcza w młodszych kategoriach wiekowych.

W rywalizacji dzieci starszych (orlik) pierwsze miejsce w gronie dziewczynek zdobyła Adrianna Trzebińska przed Anną Rurak, zaś Aneta Sędor była siódma. W zmaganiach dzieci młodszych (apacze) wśród dziewczynek triumfowała Kornela Grzech, zaś w gronie chłopców pierwszy był Maciej Broczek, zaś trzeci Jędrzej Kaczmarek. listę dobrych rezultatów uzyskanych przez jeleniogórskich łuczników uzupełnia szósta lokata Patryka Skupina w rywalizacji młodzików

Sekcja łucznicza klubu Bobry Jelenia Góra ogłasza nabór do szkółki łuczniczej dzieci z roczników 1998/99. Wszystkie dzieci chcące rozpocząć przygodę z tą piękna dyscypliną sportu mogą sie zgłaszać na sali tenisowej w hali przy ul. Złotniczej w poniedziałek, środę i piątek w godzinach 16.00 – 18.00.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group