Sobota, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 12007
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wrocław: Udane debiuty zawodników Janik Boksu

Poniedziałek, 10 marca 2014, 12:45
Aktualizacja: 12:46
Autor: Przemek Kaczałko
Wrocław: Udane debiuty zawodników Janik Boksu
Fot. archiwum
Powodzeniem zakończyła się wyprawa podopiecznych Rafała Janika do stolicy Dolnego Śląska. Podczas sobotnich zawodów (8. marca), które odbyły się we wrocławskiej Gwardii zawodnicy Janik Boksu wygrali swoje wszystkie walki!

Kamil Bodzioch (kat. ciężka) już w pierwszej rundzie kompletnie rozbił swojego przeciwnika, Pawła Driemela (DKB Dzierżoniów) i zmusił sędziego do poddania go, werdykt TKO 1 runda.
- Kamil od początku ruszył ostro na swojego oponenta i raz co raz lokował silne ciosy na głowę oraz korpus, które wyrządzały olbrzymie spustoszenie. To był bardzo dobry występ Kamila, taki boks w jego wykonaniu chcę oglądać - podsumowuje trener, Rafał Janik. Jako ciekawostkę dodamy, że trenerem Pawła Driemela jest uznany szkoleniowiec Piotr Wilczewski, który trenuje m.in.: Mateusza Masternaka, Kamila Łaszczyka oraz Patryka Szymańskiego znanych z zawodowych ringów.

W kolejnym pojedynku, tym razem w kategorii półciężkiej, zmierzyli się nasz Kacper Ciołek oraz Eryk Kułtucki (Adrenalina Wrocław). Po niezwykle zaciętej walce sędziowie ogłosili w pełni zasłużone zwycięstwo Kacpra stosunkiem głosów 3:0.
- Kacper wykazał się olbrzymią determinacją i hartem ducha. Pokazał twardy, męski boks! Jestem z niego bardzo zadowolony, chłopak ma charakter - powiedział jego kolega klubowy, Ireneusz Zakrzewski.

Naszym ostatnim reprezentantem był Kacper Kulaszka (kat. lekko półśrednia), który zmierzył się z Rafałem Niedzielą (Gwardia Wrocław). Kacper również stoczył bardzo dobrą walkę, wykazał się ringową inteligencją. Górował nad swoim przeciwnikiem pod każdym aspektem bokserskiego rzemiosła. Wygrał jednogłośnie na punkty 3:0.
- Kacper pokazał ładny, poukładany, techniczny boks. Jest to jeden z lepszych debiutów jakie miałem okazję oglądać - ocenił na koniec trener klubowy, Rafał Janik.

Więcej na stronie klubowej: www.janikboks.pl, galeria z soboty bokserskiej tutaj: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.304759536342965.1073741833.133181716834082&type=1

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
801
Tak
21%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group