Poniedziałek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 7001
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Uciekł ze szpitala, bo bał się lekarzy

Poniedziałek, 5 stycznia 2009, 15:29
Aktualizacja: 16:57
Autor: Angela
Mieszkańcy ulicy Ogińskiego oniemieli ze zdziwienia, kiedy za swoimi oknami zobaczyli biegającego po osiedlu starszego pana w szpitalnej piżamie i kapciach oraz z cewnikiem w ręku. Wezwali straż miejską. Okazało się, że jest to pacjent szpitala wojewódzkiego, który uciekł z placówki.

60-letni pacjent ze Lwówka Śląskiego w pierwszym dniu nowego roku w godzinach popołudniowych wykorzystał nieuwagę lekarzy i pielęgniarek i wybiegł ze szpitala na mróz w samej szpitalnej piżamie.

Przez nikogo nie zauważony szedł przed siebie aż do bloków przy ulicy Ogińskiego. Tam zobaczyli go mieszkańcy, którzy natychmiast wezwali straż miejską. Ta przez dłuższy czas szukała desperata między blokami.

Kiedy w końcu udało się go namierzyć i zatrzymać, starszy pan wykrzykiwał, że nie wróci do szpitala, bo pracują tam obcy i nieznani mu ludzie, którym nie ufa. 60-latek zażądał też wezwania na miejsce policji. Strażnicy miejscy odwieźli jednak pacjenta z powrotem do szpitala, gdzie został poddany opiece lekarzy i pielęgniarek.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (33) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group