Sobota, 4 lutego
Imieniny: Andrzeja, Joanny, Weroniki
Czytających: 3596
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Ucieczka po dachowaniu

Środa, 7 kwietnia 2010, 18:08
Aktualizacja: 18:09
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Ucieczka po dachowaniu
Fot. Angela
Tuż za Piechowicami na łuku jezdni w kierunku Michałowic nieznany kierowca osobowego auta wypadł z drogi i zakończył jazdę na dachu. Opuścił pojazd przed przybyciem na miejsce policji, która poszukuje sprawcy zdarzenia.

Do incydentu doszło po godzinie 16.00. Nie było żadnych świadków. Nie wiadomo też, kto kierował pojazdem i czy w samochodzie byli pasażerowie.
– Kierujący nie dostosował prędkości do warunków drogowych, zjechał na lewe pobocze i na przydrożną łąkę, gdzie dachował. Będziemy ustalać kto kierował pojazdem. Nie wykluczone, że kierował nim sam właściciel pojazdu, ale nie mamy żadnych świadków, którzy mogliby to potwierdzić – mówi sierż. sztab. Lucjan Leśko z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Na miejsce przyjechała rodzina właściciela pojazdu. Twierdziła, że mężczyzna wyjechał do Michałowic, ale co się z nim działo później, nie wiadomo.
– Być może usłyszymy, że wyskoczyło mu na jezdnię jakieś leśne zwierzę i chcąc go ominąć kierujący musiał zjechać na pobocze. Bardzo często zdarza się, że po takich zdarzeniach kierowcy uciekają z miejsca. Później tłumaczenia są bardzo różne. Najczyściej jednak boja się konsekwencji, jakie czekałyby ich, gdyby zostali zatrzymani przez policję. W grę wchodzi często alkohol lub środki odurzające – mówi sierż. sztab. Lucjan Leśko.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group