Niedziela, 11 kwietnia
Imieniny: Filipa, Leona
Czytających: 5137
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: U nas aktywnie. Promocja regionu w Berlinie

Wtorek, 1 marca 2011, 8:38
Aktualizacja: 8:41
Autor: Agrafka
JELENIA GÓRA: U nas aktywnie. Promocja regionu w Berlinie
Fot. Organizatorzy
W Centrum Handlowym Globetrotter w Berlinie odbyła się prezentacja ofert aktywnego wypoczynku w Karkonoszach. Przedsięwzięcie zostało zrealizowane w ramach porozumienia o wspólnej promocji podpisanego przez powiat jeleniogórski oraz prezydenta miasta, burmistrzów oraz wójtów gmin.

Po zwiedzeniu wystawy, która była czynna od dnia 1 lutego, uczestnicy spotkania obejrzeli spot promujący aktywny wypoczynek w Karkonoszach oraz prezentację multimedialną promującą oferty aktywnego wypoczynku gmin powiatu jeleniogórskiego, a także miasta Jeleniej Góry. Wszystko po to, aby zachęcić mieszkańców Berlina do aktywnego wypoczynku w Kotlinie Jeleniogórskiej.

Wystawa zakończyła się 26 lutego prezentacją ofert aktywnego wypoczynku w Karkonoszach. Z dużym zainteresowaniem przyjęto praktyczny pokaz korzystania z rakiet śnieżnych oraz tradycji narciarskich Karkonoszy i Gór Izerskich. Atrakcją ostatniego dnia wystawy były także występy grupy cyrkowej z Cyrklandu z Miłowa oraz bębniarek w strojach walońskich ze Szklarskiej Poręby.

W prezentacji udział wzięli: starosta jeleniogórski Jacek Włodyga, dyrektor Polskiego Ośrodka Informacji Turystycznej w Berlinie Jan Wawrzyniak. Byli też burmistrzowie: Karpacza, Kowar, Piechowic, Szklarskiej Poręby, a także wójtowie: Janowic Wielkich, Jeżowa Sudeckiego, Mysłakowic, Podgórzyna, Starej Kamienicy. Obecni byli przedstawiciele Ambasady RP w Berlinie, polscy i niemieccy dziennikarze oraz zaproszeni goście.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group